Prezervatifi de erkek düşünsün diyen kız

Sizce 'kezban' mıdır? Akıllı insanın cinsiyet ayırt etmeksizin her duruma hazırlıklı olması gerekmez mi? Ya adamda yoksa? Kimi kızların surat ifadesi sen nebçim erqeqsin yheaaa dermiş gibi...

seksi erkeğe verdiği bir lütuf olarak görmektedir, dolayısıyla "kezbandır" diyebiliriz. kafa şu: "ben erkeğe vajinamı veriyorum, o da bir zahmet prezervatif alıversin yaneee."

seks çift taraflı bir şeydir. zevkiyle de, riskiyle de.
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (17.08.15 17:09:49)
Genelde erkekden beklerler

erkek cüzdanda taşıyınca şaşırmazlar ama kadın taşıyınca şaşırabiliyorlar.

senin yanında olmayıp da kızın yanında olması çıkarıp sana vermesi nasıl hissettirdi ne düşündürürdü sana bunu düşün!.
  • horizon  (17.08.15 17:10:41)
İyi şeyler düşündürürdü. Soruyu da ondan sorduk hrralde. Sen her yattığın kadına artık evimin kadını çocuklarımın anası olucaqsın muamelesi çekiyosan bilemem tabi!.

  • mistreated  (17.08.15 17:13:42)
Takan kişi erkek olacağına göre o düşünmeli tabii ki. Pinti misiniz değişik misiniz anlamadım gitti..

  • köstebek kurabiye  (17.08.15 17:16:44)
Kız az bile demiş. Ben olsam "oldu.. s.kine takacağın şeyi de alıp ben vereyim eline! fakir misin nesin defol!" derdim. Ahshag hayatımda böyle saçmalık duymadım.

  • köstebek kurabiye  (17.08.15 17:25:47 ~ 17:26:12)
bunu diyene kezban,
cantasinda prezervatif tasiyana da o... diyorsunuz.
ayariniz olsun, iste o gun sekste de esitlik olur.
  • chaotic good  (17.08.15 17:31:45)
herkes kendş kullanacağını taşırsa sikinti olmaz.

prezervatif erkek
ertesi gün hapı kadın

erkeğin cüzdanında ertesi gün hapı görsen ne düşünürsün?
  • zugas  (17.08.15 18:01:50)
Ertesi gün hapı denen şeyden haberim yok. O türden şeylerin kullanılmasını da desteklemiyorum. Görsem de bir şey demezdim. Ne dikkatli insan derdim. Niye bi şey demem gerekiyo onu da anlamadım ki.

  • mistreated  (17.08.15 18:06:16)
Kız haklı. Erkeğin sorumluluğumda olmalı.

Not: tek gecelik ilişkilerden bahsediyorum. Düzenli bir ilişkide fark etmez kimde olduğu.

Erkek, 26
  • sen git ben geliyorum  (17.08.15 18:27:03)
en büyük boyundan alıp erkeğin surat ifadesini izlemeli aslında o kadın. sizin şeyinizin boyutunu, boşalma sürenizi biz mi bileceğiz?

  • devilred  (17.08.15 18:27:24)
Devilred çok cahilsin ya.

  • mistreated  (17.08.15 18:39:25)
Madem cinsiyet ayirt etmeksizin hazirlikli olcaz sen cuzdanda yada cekmecede ertesi gun hapi bulunduruyor musun? Olur ya belki ikili korunmak ister takintiliysa filan sonucta prezervatif de garanti sayilmqz kaza durumunda.
Yahu cat diye cekmeceden prezervatifi cikarinca da "haaa bak sen su o... yq kimbilir kac kisiyle bilmem ne o zaman ben sunun bi iyice..." denilmiyor mu sanki. Gerci sen bu tepkiyi vermiyenlerdensin anlasilan.
Dolayısıyla bir yargiya varmak gereksiz bence. O o kiza ozel bir "sen bicim erqeqsin yeaa" bakisi olabilir.
Edit imla mobildeyim diğer cevaplari okumadim
  • gis  (17.08.15 18:46:24 ~ 18:47:41)
Prezervatif taşıyan kıza o...u derler önkabulünü karşı bile olsanız ne kadar içselleştirmişsiniz ya. Prezervatif olmadan da sevişilebiliyor. Çatalla yemek yemek gibi medeniyet göstergesi bi olay bu. Devilred sana cevap verirken üşendim de. Prezervatifin her yerde satılan standart boyu var zaten. Büyük boy çok yaygın değil. Ayrıca uzun süreli ilişkiyi de kastettim. Zorla taşımalı da demedim. Yani tamamen ayyy hayır kesinkes mümkün değil diye çıkış yapanları anlayamıyorum niye yani diye.

  • mistreated  (17.08.15 18:54:31)
degildir kezban..oracıkta cıkarsa tribe girip kaşar dersiniz.

  • gadlemler  (17.08.15 18:56:42)
uzun süreli ilişki sonucu çıkmıyor bu sorudan. uzun süreli ilişkide, sen nebçim erqeqsin yheaaa dermiş gibi bakmaz zaten kimse, bu konular çoktan çözülmüş olur.

  • devilred  (17.08.15 19:00:20)
o kullanmayacağı için taşımaması anormal kezban mı oluyo şimdi? taşısa ne derdin?

  • sayns  (17.08.15 19:01:25)
Cinsel hayatı olan insan korunmak istiyorsa koruma aracını kendisi temin edecek. Cinsiyet ayırmıyorum. İkisinde de yoksa kimsenin "ama senin bunu düşünmen lazımdı yane" demeye hakkı yok.

  • yirmisantim  (17.08.15 19:06:07)
Konu dışı, Türkiye'de büyük boy prezervatif yok bu arada. OK XXL var, o da bana dar geliyor. Avrupa'da my size condoms var, onlar ciddi büyük.

  • yirmisantim  (17.08.15 19:08:29)
Kezbandir. Burada onu savunan da kezbandir. Her bir sikim erkegin sorumlulugu oldugu gibi prezervatif tasimakta erkegin sorumlulugudur bu kafa yapisina gore. Her bi sikimi erkekten bekleyin sonra kadin erkek esitligini savunun. Hassiiiktirr amuhagoyum ya.
Sevisme ihtimalin varsa bi zahmet tasi yaninda, eleman dusurmustur su olmustur bu olmustur, var dimi senin de beynin dusunebiliyorsun prezervatife ihtiyacin olabilecegini?Elaman cikarmassa, unuttum, ben sevmiyorum vs derse cikar ver. Nesi yanlis lan bunun!

Genelde dusunme isini beylerine biraktiklarindan onu da dusunmuyorlar amk. Bi de surat yapiyorlar dedigin gibi amk hahah. Saka gibi ya valla saka gibi.

Cogunun sikisirken mal gibi yatmasinin sebebi de bu. her seyi erkegin sorumluluguna birakmak. Birey degil ki amk kendi de biseyler yapsin. Yooook yatar assagi bi sik yapmaz sonra erkeklere laf atarlar bi de hiaaminnaaaa
  • mhmtt  (17.08.15 19:20:12)
  • shotgunwoman  (17.08.15 19:27:47)
Ertesi gün hapı sanki bir korunma yöntemiymiş gibi "kadın da ertesi gün hapını yanında taşısın" demek de cinselliğe yabancı olmaktır.

  • yirmisantim  (17.08.15 19:30:16)
Ahahahaha. Bunu bekliyordum.

Shotgunwoman, erkek cinsel organında kas sistemi ve yekpare bir kemik yok, sünger gibi içine kan dolmasıyla şişiyor, büyüyor. Sıkınca da kan bulunduğu yerden kaçıyor. Anladın mı?

Değil bacak, kafama da geçirebilirim ten çorabı gibi. Bu ne prezervatifin cinsel organıma dar geldiği gerçeğini değiştirir, ne de beni s.kkafalı yapar.
  • yirmisantim  (17.08.15 19:34:01)
bunu söylerken takındığı tavrı da görmek lazım. prezervatifi erqeq alsın .s.s veya nebçim erqeqsin gibi bir tavır takınıyorsa salaktır.

ama türkiye şartlarını göz önünde bulundurup türkiye gibi yerde erkek taşımalı ya da erkek taşısa daha iyi diyorsa kezban falan değildir. tam tersine mantıklı düşünüyordur.

bi de üstteki cevap mantıksız. penis kanla şişer ama prezervatifler o tarz etki çok nadiren ve istisnai hallerde yaparlar. penis yüzüğü var mesela o mantıkla penis yüzüğünü de kimsenin kullanmaması gerekirdi. penis büyüklüğü ve kanla şişmesi ile prezervatifin ereksiyonu kaybettirmesi (ben cevaptan bunu anladım) veya kanı geri kaçırması arasında bi bağlantı yok.
  • myblowingmind  (17.08.15 19:46:49 ~ 19:48:08)
@yirmisantim

durex XXL denedin mi? o da dar geliyorsa zaten kullanma penisini abi. bırak genlerin sonraki nesle aktarılmasın.
  • sen git ben geliyorum  (17.08.15 20:39:56)
bence kızdan beklenmemeli. kadının bu lafını da büyütmemeli

  • sttc  (17.08.15 21:23:10)
@yirmi tereciye tere satma hocam. cinsel organ anatomi ve fizyolojisini senden iyi bildiğime emin olabilirsin. sen bununla övünmeye devam et bilgi kısmını tıpçılara bırak ;)

  • shotgunwoman  (17.08.15 21:33:56)
kısa sürelilerde erkek taşısın tabi... kadın taşıyınca ne olursa olsun şu damga yeniyor: bu sürekli hazırda mı geziyor?

ayrıca uzun süreli ilişkilerde zaten erkek tarafından alınmış kutu kutu vardır evde bi köşede. kadın olarak gidip bi eczaneden ertesi gün hapı veya parmağınızda yüzük olmadan gebelik testi alın bakalım ne oluyor. kaldı ki sadece bir kadın doğum muayenesinde bile bekareti sorgulanıyor insanın-alttan gizli bıyık altı gülümsemelerle... ne yapacaklarını sorunca da "ee efendim ona göre ultrasona sokucaz sizi, vajinal ya da göbekten, göbekten olunca su içiricez..."

nerede yaşıyosunuz siz yaa... neyin kafası? geç ergenlik mi yaşıyosunuz olum?

#anketlanbu diyesim var...
  • bıdıbıdı  (17.08.15 21:44:14)
Benden iyi biliyor olduğun için mi posta gazetesi linkiyle geliyorsun "hocam"?

Ben boyundan değil, eninden şikayetçiyim zaten. Büyüklükten kastımız o. Nicki gören algıda seçicilik yapıyor. Cinsel organımın boyu yirmi santim değil. Zaten tüm prezervatifler boydan kurtarıyor, ben eninin geniş olmamasından muzdaribim.
  • yirmisantim  (17.08.15 21:47:11)
arif'in kaybettiği prezervatifini ararken konu nerelere geldi. özelden şeyetseniz penisinizin boyunu kalınlığını santimini falan? doktor hanım belki şifa bulur.

@bıdıbıdı bağcılar kardeşler eczanesine gidince ben de aynı şeyleri hissediyorum ya.
  • mistreated  (17.08.15 21:53:31 ~ 21:54:46)
@yirmi gerçekten hepimiz kahrolduk senin pipinin talihsizliğine. hepimiz bunu merak ediyor ve kahrolmak için bekliyorduk. gören de posta linki ile tıbbi bilgi verdik, haydar dümenden yazı koyduk sanır ha dkfksş istersen guyton vander falan da gelebilirim?

  • shotgunwoman  (17.08.15 22:20:16)
bazı arkadaşlara sobotto atlası lazım.

çok ergene bağlandı, bi sohbet odasına döndü-formattan çıkıp. iyi ki bi pipin var diyesi geliyor insanın. amma reklam yaptınız be canım...
  • bıdıbıdı  (17.08.15 22:23:51)
ben de boynuma dolayıp dolaştığım penisime uygun prezervatifi bir türlü bulamadığım için çok dertliyim sayın duyuru hatunları. lütfen biraz okşayıp teselli eder misiniz. biliyorsunuz süngerimsi bir yapısı var, üzülüyor.

  • dinsiz adam  (17.08.15 22:25:35)
Lütuf olarak görüyor, aynen. Kezbaniyet.

  • arnold schwarzeneger  (18.08.15 09:41:30)
Erkekte de yoksa prezervatifsiz sevişsinler. Kadın hamile kalırsa da "kürtaj parasını da kadın ödesin tabi, sonuçta o kürtaj oluyor ben değil" diyelim.

Kezbandır, net. Erkek takıyor diye erkek taşısın mantığıyla tek gecelik ilişki mi yaşanır? Her ihtimale karşı korunmalıyım diye taşınır. Erkekte yoksa çıkarıp verirsin al bunu tak diye.
  • harzem  (18.08.15 09:59:22)
kesinlikle lütuf olarak görüyor. akıllı bir kadın gelip seks teklif eder, oteli, evini falan ayarlar, cüzdanından prezervatifi çıkartır, onu sana kendisi takar, sen yatarsın, senin çük zaten her an diri, senin hiçbir şey yapmana gerek yok, işi bitince siler sarmalar, kahvaltını hazırlar, cebine para koyar, gideceğin yere kadar bırakır ve bir daha hiç aramaz. böyledir "akıllı" kadın.

sen de evlenmek ve sözümona "ciddi" bir şey yaşamak için bir gerizekalı ararsın. ne biçim insanlarsınız anlamadım ki, bu zekayla s.ecek a.ı da iyi buluyorsunuz, bir de prezervatifiyle gelsin, ne bileyim gireceğim yeri ışıklandırsın falan diye bekliyorsunuz.
  • uuth  (18.08.15 10:16:08 ~ 10:17:07)
Kısa süreli ilişkiler yaşıyor olsaydım, kadın olarak, prezervatifi yanımdan kesinlikle eksik etmezdim. İçten içe "adamda vardır inşalla" umudu taşısan da bu üslupla "bunu da erkek düşünsün yaniee" demek çok itici. Beklentiden ziyade tarz ve tavır itici yani. Bi de yine kısa süreli bi ilişkide karşı tarafın benim hakkımda ne düşüneceğini de zerre umursamazdım. Varsın "vayy, demek devamlı hazır, rspı" desin, ne olacak?

  • pandispanya  (18.08.15 10:28:08)