[]

Windows10 pdf hata sorunu

Nazgüllerim, lanet olası pencerelerin kenarına çerçeve yapmamamışlar. Ben yükselttim iyi kötü kurtulmaya çalışıyorum ama çolluğumuz çocuğumuz düşmesin diye bu soruyu sormak durumundayım:

Win 10'a yükselttiğimden beri, yönetici olarak ne zaman bir pdf dosyası açmaya kalksam ekteki kepsteki hatayı veriyor. Adobe reader'ımı ve java'mı güncelledim son sürüme, daha ne yapayım yani ben bu çocuğa? Soruyorum. Ayrıca hazır windows 10'dan söylenmişken, 8.1'den yaptığım yükseltmeye "microsoft edge" de gelmedi...


 
ismi çok uzun diye yapıyor olabilir mi?


  • safepassage  (17.08.15 14:14:36) 
nerdeyse pc'deki bütün pdf dosyaları denedim. aynı maalesef.


  • goks  (17.08.15 14:15:46) 
farklı bir pdf tarayıcıyla açın? foxit indirin mesela


  • safepassage  (17.08.15 14:16:29) 
dosya erişim izni sorununa benziyor. yönetici misiniz bilgisayar üzerinde?


  • cetoxim  (17.08.15 14:31:12) 
@safepassage harikasınız! mükemmelmiş foxit ve sorunsuz açtı dosyaları.
@cetoxim, yönetiyicim evet. ve win10'a yükselttikten sonra böyle bir sorun olmaya başlamıştı. şimdilik foxit kullanacağım gibi gözüküyor.

  • goks  (17.08.15 14:40:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.