Facebook sayfa yönetimi hk.

xxxyyy diye bir sayfa açtım.

bunu search ettiğimde gözüküyor.

ancak başka bir arkadaşım sayfayı aradığında arama sekmesinde kesinlikle gözükmüyor sayfam.

yani çok acayip bir sorun bu ya anlamadım ben.

sayfanın direkt linkini verirsem girebiliyor. ama arama ile bulamıyorlar.

eldeki bilgiler de bu kadar valla, ne olabilir bu?

edit yeni bilgi: otomatik tamamlamada kesinlikel gözükmüyor ancak entera basıp tüm sonuçları listelettiiğimde gözüküyor. hadi çıkalım işin içinden.

otamatik arama indexlenmiş db üzerinden çalıştığı için dönem dönem biraz geride kalabiliyor 1 hafta içinde güncellenecektir. açılıp hareketsiz bırakılan sayfalar ise hiç indexlenmiye biliyor.

  • zengec  (17.08.15 09:38:19)
@zengec çok teşekkürler.

peki bu sayfa 1.5 2 aydır açıksa ve gayet de aktifse (hatta daha yeni event yaptıysa)?
  • kamera motor  (17.08.15 09:43:36)
ya arkadaşlar search'ü geçtim, mekan olarak checkinde gözükmüyor yer ya. şaka gibi amk ama gözükmüyor. facebookta.

  • kamera motor  (17.08.15 13:36:10)