beyzbol sopası istiyorum

yalnız güzel birşey istiyorum, şöyle şekilli şüküllü simsiyah birşey veya başka bir tarz da olur.

ebay'den falan mı alsam napsam, var mı öneri?

istanbul'daysan istiklal'de atlas pasajında güzel şeyler vardı.

  • dinsiz adam  (16.08.15 22:37:29)
marangozda daha sekıllisini adam döven styla sını yaptırabilirsin.

  • anonymice  (16.08.15 22:44:01)
www.hizlial.com

bende şundan var 2 tane.. kesinlikle tavsiye ederim..
fiyatına bakıp direk yargılama.. oldukça ağır, ele oturan, kaliteli bir ürün...
  • synche  (16.08.15 22:45:31)
@synche

onu ben de gördüm. açıkçası hoşuma gitti estetik duruyor.

zaten önemli olan da şekli şemali değil mi zaten?.. adam dövecek halimiz yok ya....
  • cokponcik  (16.08.15 22:47:18 ~ 22:47:29)
wilson marka var birde ama tavsiye etmem.. fiyatı 100 - 150 tl civarı.. ben çok araştırıp aldım bunu.. fiyat zaten oldukça makul.. bana ulaştıktan sonra marangoz bir tanıdığa da gösterdim.. kaliteli dedi.. sana kalmış, tavsiyemdir..

üstünde öyle pürüz falanda yok.. temiz işçilik yani...

ama dersen ki param var, şöyle cilalı, kaplamalı falan bir şey olsun.. wilson.. ;)

www.hizlial.com
  • synche  (16.08.15 22:50:14)
bak o da güzelmiş ya daha cool. bilemedim

yanlış anlama, meraktan soruyorum. hani bu ilkini alsam yatağın üstüne asacağım ya, hani olmaz da oldu diyelim ipi koptu kafama düştü. zarar gören kafam olur diyosun yani dimi?...
  • cokponcik  (16.08.15 22:53:50)
www.ipvehalat.com

iğne iplik satan dükkanlarda keten ipi diye satılır..

sopayı bu ip ile sıkıca sardıktan sonra kaymaz..
dekorasyon amaçlı kullanacaksan alırsın bundan sararsın.. asarsın duvara..
1 metre yüksekten falan direk kafana düşse sağlam zarar verir, ağır yani dediğim gibi...
  • synche  (16.08.15 23:00:16)
teşekkürler iyi oldu bak bu, sen de hayatı kolaylaştıran pratik çözümlerle doluymuşsun.....

  • cokponcik  (16.08.15 23:01:49)