göbek deliğimden kötü koku geliyor ne yapmalı?

biraz kurcalayınca da sarı bir sıvı geliyor. kokusu hem kötü hem de hemen geçmiyor parmağımdan bir iki yıkamayla. ne yapmalı? büyük bir sorun mudur? dahiliye uzmanına mı görünmek gerekir?

kıllı mısın? kıl dönmesi olabilir

  • masa penisi  (16.08.15 18:47:18 ~ 18:47:25)
Ciddi bi olay o. Doktor şart

  • isimmisimyok  (16.08.15 18:47:55)
çok kıllı sayılmam ama göbek kısmı kıllı.

  • sen olmayan cocuk benim  (16.08.15 18:52:53)
iltihaplanmış olabilir, doktora görün. genel cerrahi bakar diye sallıyorum, dahiliye pek ilgilenmeyebilir.

  • tolga asp  (16.08.15 18:56:40)
aynı sorun bende vardı. 1 yıl sürdü. sildiğimde sarı bir sıvı ve sabuna bulasam da geçmeyen iğrenç bir koku. En son gömleğin içinden bile sızmaya başladı koku. Tam doktora gidecektim, göbek değilimden bir tomar kıl çıktı, deliğin içine girmiş birleşmiş baya baya 1 tomar. sonra hemen geçti. %100 kıl dönmesi falan var. eğer çıkmıyorsa doktora git.

  • aida bardak  (16.08.15 19:15:06)
kulak çöpüyle falan temizlemeye çalışıyorum kıl vs gelmedi. kolonya ile temizledim bugün :) bilmiyorum tehlikeli midir.
en kısa zamanda gideceğim doktora.

  • sen olmayan cocuk benim  (16.08.15 19:22:43)
O bende de oldu hatta kan geldi. Ama olay şöyle oldu bigün uzandım bi baktım göbek deliği yapış yapış hemen bi ufak temizlik yaptım kıl yumağı çıktı yapışmış iğrenç leş. Biraz kanadı sarı sıvı aktı kokusu bir hafta geçmedi şimdi bir şey yok. Ama o zamanlar bilseydim kil donmesi ihtimali olduğunu oynamaz idim hiç. Cahillik başa bela

  • kablelvuku  (16.08.15 19:22:44)
www.youtube.com

burda doktorun da dediği gibi dıştan fark edilmiyor ama içerde hayvan gibi kıl var. zorlamadan biraz çıkarmaya çalış olmuyorsa hemen doktor.
  • aida bardak  (16.08.15 19:24:43)
hangi doktora gitmek lazım peki ? genel cerrahi mi

  • sen olmayan cocuk benim  (16.08.15 19:28:22)
Genel cerrah. AIDA NİYE AMELİYAT VİDEOSU DEMEDİN YA KUSTUM AQ

  • kablelvuku  (16.08.15 19:30:51)
Pamuğa baticon sürüp temizleyin. 1-2 gün böyle temizleyince geçiyor.

  • kaptan memo  (16.08.15 20:48:21)
Bende de oldu. Yukarida yazildigi gibi benimkinden de bir tomar kıl çıktı. Hepsi birbirine yapışık halde en az 10-15 kıl bir tutam halinde çıktı. Sonrasında cevresindeki bolgeyi kildan arindirdim ve duzeldi. Doktora gitmeden boyle çözüldü bende ama tabi gitmek gerekli diyeyim , vebalini almiyim.

  • waboose  (17.08.15 04:17:44)