Büyük meme sizin için önemli mi

Benim için çok değil ama sevgilimin göğüsleri tahta olmasa da limon kıvamında çok büyük değil aslında avucu dolduruyor diyebilirim. Ama o bunu kompleks yapıyor sanki ve ben beğendiğimi söylesem de ne dersen de siz erkekler büyük meme seversiniz modunda açıkça söylemese de. Bu da yatak ilişkimizi olumsuz etkiliyor. Nasıl ikna etmeli ne yapmalı

size doesn't mean everything.

ben değil teemo denilen bir kahraman söylüyor, dikkate alalım.
  • devorgilla the gunslinger  (16.08.15 14:27:54)
evet önemli. sevdiğin sürece çok kafana takmasan da yine de insanın aklına bir keşke gelir.

  • when youre strange  (16.08.15 14:28:11)
duyuru nick uyumu?! hahaha.
bu yılların birikimi bir özgüvensizlik aslında, açıkyürekllikle hislerinizi anlatmanız, banane diğer erkeklerden ben bu memeleri senin olduğu için diğer bütün memelerden çok seviyorum diye açıklamanız, belki işe yarar. işi daha şımarıklığa vurup, durduk yere sinsi gibi memelere minik ataklar gerçekleştirip, sevimlilik yapmak da işe yarar sanırım. o ya hayır öf zaten küçükler falan dedikçe, şımarıklığa vurup banane ben seviyorum kaçırma ulen demek, onun gülmesini sağlayacak memelerin olmadan asla geyikleri yapmak, kısacası bu memeleriyle olan soğukluğunu kırmak genelde işe yarar bence.

  • alice practice  (16.08.15 14:29:12)
Madem ikna olmuyor çare:

www.facebook.com
  • neferkitty  (16.08.15 14:29:46)
büyük olsa bile emin ol kafasına takacak başka bir şey bulur. belim mi kalın? bacaklarım mı kalın? saçlarım böyle mi güzel, kısa mı olsa güzel olur? takıntı haline getirebiliyorlar bunları. yağlar, ballar yapıp gönlünü yapmaya çalışmaktan başka bir şey yok. eğer psikolojisi ciddi anlamda kötüyse psikolog çözüm olabilir. beraber gidersiniz.

büyük memeli kadınlar bana da çekici gelir ama sevgili olmak farklı bir olay. memeye, kalçaya bakıp tav olmazsın. sevgilini memesi büyük oldugu için sevmezsin. öyle bir durum varsa ortada sevgi oldugunu düşünmüyorum. o kadın senin için cinsel obje gibi bir şeydir.

olmadı estetik var. bir çare.
  • günayyıl  (16.08.15 14:33:17)
alice practice +1

  • whimsical  (16.08.15 14:33:58)
Büyük meme benim dahi dikkatimi çekiyor, erkeklerin nasıl çekmesin. bazılarının yürürken bile hobbidi hobbidi oluyor, nasıl bir his acaba? İkna edemezsin. Haklı çünkü.

  • mandalina kokusu  (16.08.15 14:34:43)
ona iyi ya işte bir gün anne olursan emzirdikten sonra hem biraz daha büyüyecek hem de sarkmayacak siz kadınlar bunu istemiyor musunuz de. küçük meme hem ince hem genç gösterir de.
ayrıca memeleri onunkiler olduğu için sevdiğini bu haliyle de etkilendiğini belirt(etkileniyorsan) belirt kısmına katılıyorum.

ha çözümü yok mu var. illa ki diyorsa doğallığını kaybetmeye razı olacak.
ama bence tahta değilse doğallık her zaman makbuldür

imza son nefesini doğallık diye verecek insan modeli
  • gis  (16.08.15 14:36:02 ~ 14:43:22)
Bilerek küçük memeli kadın pornosu izlerken yakalan sevgiline.

  • pikrua  (16.08.15 14:36:29)
@neferkitty bıçak altına yatmaktadır korkuyormuş ben de yaptır demedim zaten bir de kendisi de buraya sor dedi bak bakalım erkeklerin yüzde 90 büyük meme demicek mi diye birlikte okuyoruz bu tutumun ilişkimizi olumsuz etkilediğini de yazdım söyledim de kendi de biliyor

  • limoncello  (16.08.15 14:37:02)
D cup meme harika.

  • Mcfly  (16.08.15 14:38:31)
burada verilen taktikleri birlikte okuyorsanız nasıl ikna olmasını bekliyorsun ki? sonu önceden öğrenilmiş film gibi.

  • devilred  (16.08.15 14:39:55)
devilred +1

  • whimsical  (16.08.15 14:42:43)
devilred +1
kendisini sevmiyorsa siz ne derseniz deyin ikna olmayacaktir zaten.
soruya cevap vermemisim pardon, inek memesi olmadigi surece evet onemli, kucuk memeyi sevmem.
  • chaotic good  (16.08.15 14:43:47 ~ 14:47:18)
büyük meme sizin için önemli mi?

önemli.

nasıl ikna etmeli ne yapmalı?

sen ikna edemezsin, o kendi memesini kendi beğenmiyor. yapacak bir şey yok.
  • rubenanyukov  (16.08.15 14:52:04)
şimdi yalan yok aşırı olmadığı sürece büyük meme küçük memeden iyidir. ama sevgiliyle aradaki ilişki tamamen bizim mükemmel anlayışımızı karşılamak zorunda değil. aradaki ilişkiyi ayakta tutan eğer sevgilinizin memeleri ve vücuduysa evet takıntı yapmakta haklı. ha zaten eğer sizi bedeni ve dolayısıyla memeleri dışında etkileyemiyorsa o ilişki yürümez.

  • ghilleinthemist  (16.08.15 14:53:37)
@devilred ben kendisine de söyledim zaten düşündüklerimi ama hala içinde acabalar var, ben onu sevsem de bir kadın olarak yetersiz olduğunu hissediyor ve bunu da kabul ediyor önceki sevgililerinde de yaşamış benzer hisleri onun asıl merak ettiği erkeklerin düşüncesi ve başlıktaki asıl soru ve bununla ilgili sabit bir fikri var ben de sorunun yanına kendi sorumu ekledim benim rahatsız olduğumu da ama menelerden değil bu durumdan görsün istedim. Ona karşı da netim duygu ve düşüncelerimi saklamıyorum

  • limoncello  (16.08.15 14:54:45)
Ben de duyuru-nick uyumu demeye gelmiştim, haha :D
Yahu sevgilin diğer erkeklerin ya da erkeklerin genelinin ne sevdiğini ne yapacak ki? Soruya cevap, erkeklerin geneli küçük meme sevmiyor evet. Kadınlar da bunu erkeklerin "penis boyu" kıyaslaması gibi bir gurur meselesi olarak görüyorlar. Ama bu genel cevabı vermemiz sizin için çözüm olmaz. Benzer örnek üzerinden gidersek, belki kendisi de daha büyük penis istiyor, ya da sarışın bir erkek istiyor, ya da çok kaslı ya da göbekli istiyor (sizde olmayan bir özellik hangisiyse), belki sizde olmayan çok daha alakasız şeylere karşı fetiş boyutunda beğenileri var ama o özellikler sizde yok? Ne yapacak o zaman artık sizi sevmeyecek mi, çekici bulmayacak mı, aldatmayı mi düşünecek? "Yoksa yok yahu ne yapalım, ben onu böyle sevdiysem geri kalan şekillerin hiçbir önemi yok" diyecek. Işte senin de ona karşı öyle düşündüğünü; daha güzelin, daha esmerin, daha büyük memenin, daha ince belin, daha x herhangi bir şeyin sonunun olmadığını anlayacak. Sonu yok yani o işin. Ve işin içine sevgi girdiğinde öyle büyük penis, büyük meme, bebek surat, uzun bacak cart curt gibi şeyler bir noktadan sonra önemini yitiriyor. Bunu anlamak zorunda :)

  • pandispanya  (16.08.15 15:07:36)
değil. ortalama boyutta memeyi severim. meme varsa, "ooo meme" derim ama yoksa da "aaa memesi yokmuş" demem.

sevgilin kompleks yapıyorsa biraz daha takdir edebilirsin. bu konuda rahatlamasını, kendine güvenmesini sağlaman lazım gibi. istekli ol, hevesli ol, vücudunun herhangi bir başka yerine de çok odaklanma; "ben seni her türlü seviyorum beybisi" mesajını ver. atıyorum ayak fetişistiysen bi süre ayaklarına falan iltifat etme. ayrım yapma. hepsini eşit sev. genel olarak da ne kadar sevdiğini, ne kadar hoş bulduğunu ifade etmekten çekinme.

erkekler olarak bu konuda biraz beceriksiziz biz, kızlar bu ego okşama ve yeme (www.capsverlan.com ) işini daha iyi beceriyor sanırım. bir ara damarlı_6cm ile kendimi porno yıldızı zannediyodum mesela ben, o güven ve hayranlık duygusunu çok net bi şekilde aksettirmişti çünkü kız bana. bi bok sanıyodum kendimi. mutluyduk da ha. bak bunu demişken aklıma önemli bi nokta geldi: takdir ederken, "memen olmasa da seviyorum" tarzı bir yaklaşımda bulunma kesinlikle. o ters teper. dediğim gibi kızı potada erit, meme ya da başka herhangi bir bölüm ayrıcalıklı olmasın. komple hatun olsun. "ya ben meme sevmem ki zaten :))" dersen ümüğünü sıkar.
  • der meister  (16.08.15 15:20:13)
Önemli olan sarkık olup olmaması. bence portakal kadar olup patriot gibi dik ve sert olması ideal.

  • kelepir  (16.08.15 15:31:55)
senin veya başka birisinin falan beğenmesi önemli değil. ne olursa olsun kendisi beğenmeyecek. o yüzden ya kendi ile daha barışık duruma gelsin ya da estetik yaptırsın. Yalnız estetik sonrası kazanacağı fazla güven senin için problem olabilir.

  • cursor  (16.08.15 15:35:01)
sanırım fiziki olarak en önem verdiğim şey bu.

bunu kolay kolay açıklayamam, ama olmazsa olmaz.
  • mermize  (16.08.15 15:35:55)
bu hikayeyi okut:

Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir
türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu.
En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test
yapmaya karar verdi.

Her birine 1000$ verdi ve bu parayı istediğiniz gibi
harcayın"
dedi..

Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve
ayakkabılar aldı,kuaföre ve güzellik salonlarına gitti. Genç erkeğe geri
geldiğinde söyle dedi:
'' Senin için en güzeli ben olmak istiyorum,çünkü seni
seviyorum!"
İkinci kız arkadaşı ise genç erkeğin tuttuğu takımın
iki kombine biletini,en sevdiği türden bir suru video CD ve bir ay
yetecek bira ile geri geldi ve söyle dedi:
"Bunlar senin için aldığım hediyeler, eminim seni mutlu
edecektir,senin mutlu olmanla bende mutlu olacağım."
Uçuncu kız arkadaşı ise bu parayla iyi bir yatırım
yaptı ve kısa bir sure içersinde para kendini ikiye katladı ve bu parayida
çeşitli yatırım alanlarında kullandı.
Genç adama geri gelerek söyle dedi:
"Bana verdiğin parayı birlikte yaşayacağımız mutlu
bir gelecek için çoğalttım, çünkü seni seviyorum!"
Dördüncü kız arkadaşı ise bu paranın bir kısmıyla
bir suru kitap aldı, kalan kısmıyla ise fakirlere yemek dağıttı. Genç
adama geri gelerek söyle dedi:
"Verdiğin paranın bir kısmıyla sana layık olabilmek
için bir suru kitap aldım diğer kısmıyla ise senin adına fakirlere yemek
dağıttım."
genç erkek dört kız arkadaşının yaptıklarından çok
etkilenmişti. Karar vermek için epey bir sure düşündü düşündü,
düşündü..... ve sonunda büyük memeli olanla evlenmeye karar verdi...
  • pheno  (16.08.15 16:52:44)
@pheno çok güzel moral verdin ( limoncellonun sevgilisi)

  • limoncello  (16.08.15 18:23:19)
aslında içgüdüsel olarak evet, önemlidir diyebiliriz. büyük memeye kim hayır diyebilir? ama hatunu seviyorsam ve memeler büyük değilse sıkıntı yok. küçük veya büyük, ben onları yirim. :3

ne kadar güzel olurlarsa olsunlar, çoğu kadının böyle özgüvensizlik problemi oluyor. "ay şuram kötü, ay buram kötü" diyorlar. bence "yav he he" diyip geçiştirirsen, sevişirken de memelerden hoşnut olduğunu belli edecek hareketler yaparsan inandırabilirsin.
  • lesmiserables  (16.08.15 18:32:01)
Kız arkadaşın ameliyattan korkmasın. Çok basit yarım saatlik bir operasyon. İnan bana ameliyattan sonra yeniden doğmuş gibi olacak, kendine güveni artacak. Hazır elinin altında böyle bir nimet varken değerlendirmemek niye?

Ayrıca sorunun cevabına gelince, o kendini beğenmedikten sonra sen onu hiçbir şekilde ikna edemezsin.
  • köstebek kurabiye  (16.08.15 19:22:49)
Boyut değil orantı. Erkekler büyük meme sever diye obezlere yürüyen çaresizler hariç tabi.

  • arnold schwarzeneger  (17.08.15 08:56:02)
valla standart meme her zaman iyidir. ne büyük ne küçük. küçük olmasına yine takılmaz insan ama büyük olmasına takarım ben.

herkesten özür dileyerek bir anımı anlatmak istiyorum; bir gün çok kocaman memeli bir kızla sevişeceğimiz sırada göğüslerinin arasına roll-on sürdüğünü farkettim. o andan sonra sevmez oldum büyük memeyi.
  • jesues  (17.08.15 09:10:43)