çin telefonu önerisi

çevrem geniş değil ya da ben malım, türkiye'de kişi başına 3 telefon düşmesine rağmen bir türlü telefon bulamadım ödünç. 2 haftalığına. telefonumu garantiye vericem (delta) ve en az 2 hafta gelmeyecek, bu süreçte kesinlikle büyük ihtiyacım olacak.

neyse, yapacak bir şey yok. çin işi iyi telefon alıcam garanti süresince kullanır sonra sahibinden'de satarım.

Lenovo ZTE MEIZU XIAOMI Coolpad oneplus Zenfone LETV Huawei Jiayu Zopo Doogee
Cubot Inew Elephone Ulefone Thl Kingzone UMI Leagoo

hangi marka model ne önerirsiniz?

meizu mx5 çıktı sanırım. lenovonun canavar telefonları var. xiaomi zaten çin apple gibi bişey oldu. zte çoğu fason üretimi yapan firma. huawei bi ara aştı kendini.

bana kalırsa lenovo. 200 doların altında k3 vardı, o öneriliyordu baya. para sıkıntısı yoksa meizu mx5 veya xiaomi'nin amiral gemisi hangsiyse o diyebilirim.
  • icim urperiyor  (15.08.15 13:05:24)