kahvaltıda nesface nasıl olur

içen var mı aranızda? acma pogaca ile gider mi?

Uyanir uyanmaz kahve icmek biyolojik sirkulasyonu saglayan hormon seviyelerini olumsuz etkiliyor o yuzden uyandiktan en az 1 saat sonra kahve icmek lazim. Eger gec kahvalti yapiyorsan ic ama paket nescafe biseye benzemiyor zaten

  • neferkitty  (15.08.15 10:03:33)
ac karnina ya da kahvaltida kahve icmek beni circir yapiyor :(
pogaca ile tadi kotu olur diye dusunuyorum.

  • chaotic good  (15.08.15 10:07:28)
çay iç. olmadı meyva suyu o da olmadı su iç.

  • sutlu nescafe  (15.08.15 10:10:00)
@sutlu nescafe

entry nick uyumu. kahvaltıda su icemem ben ya:)
  • all girls dream  (15.08.15 10:12:29)
ben denedim güzel gidiyor bence

  • basond  (15.08.15 10:12:48)
afedersiniz ama dünyanın en leş kombinasyonu

  • dieselsingle2  (15.08.15 10:50:55)
yıllar yılı kahvaltıda nescafe içen birisi olarak berbat bi durum. kahve içmekten kahvaltı yapmaz oldum. tavsiye etmem

  • when youre strange  (15.08.15 11:27:18)
kahvaltıda kahve içilebilir. dolayısıyla nescafe de içilebilir düzgün kahveye erişiminiz yoksa. ama açma poğaça ile falan kötü olabilir. gerçi bütün avrupa kahve kruvasan muhabbetiyle gayet de kahvaltı yapıyor. ben de kahvaltıda kahve içiyorum ama hamur işi tüketmiyorum o yüzden bilemedim. avrupadayken kruvasan vb. hamur işleriyle tüketiyordum gerçi gayet güzel oluyor.
not: türkiye'de kahvaltıda kahve içmek mahalle baskısını göğüslemektir. herkes oo olur mu öyle bu ne be falan diyecektir. bunu göğüsleyemeyecekseniz vazgeçin.
not2: bir de bir açma 1 tl bir kahve 1 tl deseniz sabah alın bir deneyin. beğenirseniz devam edersiniz :)
  • ozdek  (15.08.15 11:38:56)
kantinimizin çayı çok kötü olduğu için koca bir üniversite eğitim hayatını ben ve benim gibi yüzlerce öğrenci poğaça ve nescafe ikilisi ile geçirdik, ölmedik. hatta alışkanlık olmuş, hala arada canım poğaça nescafe ikilisi çeker.

  • moonwell  (15.08.15 11:47:10)
Neskafe başlı başına gereksiz bir şey zaten. Filtre kahve içebilirsin onun yerine, gider. Ama en iyisi beyaz ya da yeşil çay fikrimce.

  • mutlusismankedi2015  (15.08.15 12:18:20)
Kahve iyi de granül kahve dandik. Ha eldeki imkan buysa bir şey diyemem tabii. Gerçi ülkemizdeki köylülük düzeyi kahvaltıda kahve içmeye olanak vermiyor ama güne biraz enerjik başlamak için ideal. Tabii bununla birlikte, yanında poğaça yemek de granül kahve içmek kadar dandik bir olay.

  • angelus  (15.08.15 12:21:17)
olm iş yerınde nerden bulayim lan filtre kahveyi. cay var icersen. bide neskafe.

  • all girls dream  (15.08.15 12:21:29)
iç gitsin ne olacak ya. ona gelene kadar...

ama evet, nescafe kötü. normal filtre takılmaya çalış.
  • mermize  (15.08.15 12:24:58)
Hömm pardon hocam iş yerinde olduğunu okumadı ben. Ama bir ihtimal küçük termos ile götürebilirsin evde yapıp, ben öyle yapıyordum bir ara. Neskafe içmeyin, içtirtmeyin be :/

  • mutlusismankedi2015  (15.08.15 12:25:52)
Harika bir sey. Uyanmaya bire bir. Hatta ben koyu kahve severim. Her sabah makinede yaparim is yerinde ofiste.

  • Traveller  (15.08.15 16:09:57)