moda sahil'de sabahlamak

cuma akşamı kızlı erkekli çimenlere yayılsak cumartesi sabahı tek parça olarak kalkabilir miyiz?

bana mümkün gibi geliyor, mesela dün hafta içi olmasına rağmen gece geç saatlere kadar kalabalık vardı, aynı kalabalığın 3'te 1'i sabahlasa oooh olur bizim iş.

yine de emin olmak için yerlilere sormak istedim, kıçı kaptırmayalım sonra.

ayrıca #kokmuyor

Kizli erkekli derken erkek sayisi 3 ve uzeriyse ve ayni anda hepiniz birden uyumayacaksaniz (ki uyumazsiniz) uygundur.
Caddebostan sahil daha tercih edilesi bir yerdir ama. Aklinizda olsun.

  • godless frog  (13.08.15 16:55:58)
caddebostan sahil +1 hiçbir sorunla karşılaşmazsınız.
moda sahil'de de bir aksilik yaşama ihtimaliniz oldukça düşük.

  • aritmetik iyi kuslar pekiyi  (13.08.15 16:56:58)
aha gene caddebostan. her yerde karşıma çıkıyor burası, hiç gitmediğim için bilmiyorum ama gerçekten öyleyse orası da olur tabi.

  • tolga asp  (13.08.15 16:57:46)
moda sahil de oturuyorum ve bazı sabahlar çok çok erken saatte sahilde uyuyan insanları görmüştüm , tahmin ettiğinizden fazla insan kalıyor o bölgede . ben olsam sabahlamaya korkarım ama yine de istanbul'da çoğu yere göre güvenilir bir semt.

  • devilone  (13.08.15 16:58:51)
Sırtları birbirine dayayıp oturun, her yerde gözünüz olsun, popolar da sağlamda dursun :)

Şakası bir yana, kalabalık olacak iseniz sıkıntı çıkmayacağını düşünüyorum; ancak şu da var ki, zilyon tane şey çekmiş insanı geçtim elinde cam bira şişesi ile yanınızdan bir iki kişi geçse bile istemsizce tedirgin olacaksınız.
ortamda kızlar da varken kafası iyi birinin salça olup para istemesi, bira istemesi olasıdan da öte.

Bir de sivil polis muhabbeti var ki, gelip kimlik filan sorabilirler.
  • kaymaktutmayansicaksut  (13.08.15 17:01:03)
hiçbi şey olmaz. bu anlattığın senaryoyu defalarca yaşadığım için rahatlıkla söylüyorum.

  • vatandasacartcurtyok  (13.08.15 17:04:23)
hiç bir şey olmaz rahat olun.

  • dinsiz adam  (13.08.15 17:05:18)
Hiç bir şey olmaz da sabah çiğ yağabilir yaz ortası olsa da. Ayrıca kokma-kokmama olayı bir saat içerisinde değişebilir.

  • whoosie  (13.08.15 17:09:44 ~ 17:10:36)
kalkarsınız. biz geçen cumartesi 2 kız bi erkek ordaydık. gerçi uyumadık ama uyuyanlar da vardı orda.

  • mutlusismankedi2015  (13.08.15 17:23:46)
Gece 2den sonra kıçlar donuyor (teyitli)

  • mistreated  (13.08.15 17:29:54)
söyledikleriniz caddebostan için de geçerli mi?

  • tolga asp  (13.08.15 19:22:41)
caddebostanda geçen yaz bi sefer gece 00.45 ten sonra çimlerdeki gizli fıskiyeler çalışmaya başlamıştı. tam ortasında kalmıştık. süperdi yaaa :) bu yaz hiç o saate kalmadım.

ayrıca #kokmamasınasevindim :)
  • gis  (13.08.15 19:27:46 ~ 19:40:21)
Hahahahah paralel yaaa cidden. ayrı kıtaların insanlarıyız sadece :)

  • lakin hep kaybediyorsun cocuk  (14.08.15 19:39:23)