Söğütlüçeşme Metrobüs durağından selamiçeme özgürlük parkına nasıl gidilir

Hemen çıkışın yanında sarı dolmuşlar var, binip şoföre söyle gideceğin yeri, bir sapakta indirecek, birazcık yürüyeceksin.

edit: Aşağıdaki arkadaşlar daha güzel anlatmış, ben ihtimal varsa minibüse binmekten şiddetle kaçındığım için aklıma gelmemişti.
  • whoosie  (13.08.15 15:51:25 ~ 16:53:35)
selamlar. sarı dolmuşlarla gitmek size çok daha uzun bir yürüme mesafesine sebep olacak. mavi minibüsleri tercih etmeniz çok daha iyi olacaktır.

kabaca şöyle bir harita şeyi yaptım.

mavi hat dolmuş hattı, yeşil hat minibüs hattı. pembe kutular vasıtalardan ineceğiniz noktalar, vasıtadan indikten sonra yürümeniz gereken yol da işaretli.

dolmuştan indikten sonra hafif yokuşlu uzun bir yol + söğütlüçeşme köprüsünü çıkmanız gerekecek, minibüs hattı düz ayak ve daha kısa.

karar size kalmış artık :)

s8.postimg.org
  • fuel oil  (13.08.15 16:04:41)
minibüs caddesinden devam etmen lazım. diğer türlü sarı dolmuşla yürüyeceğin mesafe artıyor. @fuel oil'i dinle.

  • zgrydn  (13.08.15 16:10:55)
inerinmez minibüse bin minibüsten göztepe SSK durağında in.indiğin yerden ışıklardan aşşağıya doğru sal kendini.yaklaşık 700-800 metre.

  • jamswety  (13.08.15 16:30:26)
minibüsten göztepe eğitim araştırma durağında in, indiğin yerde ara caddeye gir şok marketi mopaşa göreceksin oradan dümdüz aşağı in 5 dakika sürer.

  • red g  (13.08.15 16:31:43)
Tiyatroya mi gidiyorsun? Metroyu da deneyebilirsin

  • Traveller  (13.08.15 17:29:59)
Evet aslında tiyatro için gidiyorum. Kadikoyden mi binmek gerek ve inecegim duragin adı nedir acaba

  • bartholomew87  (13.08.15 18:13:55)
Ayrıca herkese çok teşekkürler

  • bartholomew87  (13.08.15 18:18:21)
Ben de minibuse binmeni onerecektim. Ssk'in onunde inmen en uygunu.

  • Traveller  (13.08.15 23:42:04)