Bunlar kilo yapar mı ?

-Dondurma
-Meyve Suyu ?

Az kalori veren çok tok tutan gıdalar nedir ?

Kesinlikle

  • diss0640  (12.08.15 19:29:25)
yımırta yiyeceksin haşlanmışından.

fırında ya da ızgarada pişmiş tavuk yiyeceksin.

leblebi yiyebilirsin.

yoğurt da yenir.
  • scent of a pastrami  (12.08.15 19:32:42)
meyve suyu kilodan çok yağ yapar. Çünkü bir bardak portakal suyu yaklaşık 3-4-5 adet portakal içerir ve bu kadar portakaldaki şekeri bir anda alman yağ yapmana neden olur.

Dondurma bu sıcaklarda, gerçek sütten yapıldığı sürece çok kilo yapmaz(yine yapar da ara öğünde haftada birkaç kez aoç dondurması yesen koymaz yani).
  • noluyo yaa  (12.08.15 19:36:38)
Gecen yil her gun dondurma yiyor ve spora gidiyordum. Hoca haftada ikiye dusur dedi cunku dondurma yagli bir yiyecek. Elbette baklavadan hafif ama hedefin yag vermekse dikkatli yemek gerek. Meyve suyunu belki kendin siksan daha iyi olur.

  • Traveller  (12.08.15 20:02:58)
şeker var, fruktoz var, kalori var, enerji var, kilo var, yağ var hepsi var yani.

  • kupigometa  (12.08.15 20:09:07)
Ek bilgi; Meyve suyunu kendin sıksan da fruktoz var. Çok tüketmemek lazım.

  • scent of a pastrami  (12.08.15 20:17:57)
Meyve suyu yerine domates suyu içebilirsin mesela.

  • whimsical  (12.08.15 20:20:35)
İkisinin de içinde şeker var. Kilo almak istemiyorsan şekerden uzak duracaksın.

  • köstebek kurabiye  (12.08.15 20:48:16)
Beyaz leblebi ye abartmadan. Acayip tok tutuyor.

  • torben terkildsen  (13.08.15 07:55:57)