Ayak Baş Parmağımdaki Uyuşukluk

Şubat'ta askere gittim, bot ve soğuk hava yüzünden uyuşuyor herhalde diye düşünüyordum da askerden geleli bir ay oldu neredeyse ve bu uyuşukluk hala geçmiş değil.

Bi doktora görüneyim mi yoksa zamanla geçiyor mu bu? Bir tek bende olmamıştır herhalde bu şikayet? :/

benim iki ayağımın başparmağı askerde öyle olmuştu ve 2 senede geçmişti.

  • prompter  (12.08.15 16:23:54)
Ayakkabılar darsa oluyor o.. Benim de malesef öyle :( (askere gitmedim gerçi, babetten oldu benimki)

  • lcha  (12.08.15 16:24:23 ~ 16:24:36)
bende de vardı, askerdeyken hastaneye gitmiştim hatta mr bile çekmişlerdi. bir şey çıkmadı, geldikten sonra da geçti. ama ne kadar sürdü hatırlamıyorum.

  • inheritance  (12.08.15 16:26:17)
nörologa gidebilirsiniz ama sinirsel hasarlar Cabuk gecmez malesef. b12 vitamini alin. zaten doktorun onerebilecegi tek tedavi de bu olur.

  • fayfim  (12.08.15 17:31:37 ~ 17:32:20)
tırnak batması da olabilir.

  • vejeteryanvampir  (12.08.15 17:48:21)
Aynısını yaşadım. doktora da gitmedim. uzun zaman sonra geçti. bir kaç yıldan önce gecmesini bekleme ama sorun da etme kendine.

  • 1adam  (12.08.15 20:36:56)
oha bende de var lan. geleli 2 ay oldu benim de. unutmuştum ama şimdi görünce dokundum, azalmış. böyle dokununca karıncalanıyor gibi oluyordu. şimdi daha az gibi

  • anil  (12.08.15 20:40:54)