648793691877inci hangi telefonu alsam sorusu

geçen de sormuştum (eksiduyu.ru) ama gereksiz pahalı olduğu için iphone6 dan vazgeçince bir daha sormak durumu hasıl oldu.

normal bi telefon kulllanicisi icin. oyle cok extrem seyler yapmasina gerek yok. kirk yilin basi video-film vs izlenebilir. oyun hic oynanmaz. muzik bellllki.

dolayisiyla devasa bisey olmasina gerek yok. zaten erkek, cebinde tasiyacak. ama elinde de oyuncak gibin kalmasin.

fotograf cekilir bol bol, o yuzden kamerasi iyi olsun.

pil suresi uzun gitsin, kendisi de uzun gitsin. evladiyelik olmasa da 3-5 yil dayansin. su anki telefon htc mesela, nerdeyse 6 yil oldu.

saglam olsun, karinca konsa beli incinen cinsden olmasin, en azindan dustu mu falan saglam kalsin.

wi-fi olsun. sanirim artik olmayan yok zaten.

oyle yuklemeydi, guncellemeydi, yenilemeydi derdi olmasin, varsa da kolay olsun. kendisi halletsin.

kaliteli bisey olsun. abd'den gelecek dolayisiyla fiyat konusunda biraz esneme payimiz var. ama bi iphone 6 da alamıycaz, steve jobs abi kusura bakmasın.

sony experia Z 4
lg g4
bunlar tavsiye edildi.

samsungdan uzak dur dendiydi ama w2die abi ben çok memnumum dedi, iyice kafa karıştırdı.

siz ne dersiniz?

lg g4 alın. sony e karşı çok acayip ön yargım var. ama andriod aldığın sürece güncelleme filan olur yani.bir de pil süresi uzun gitsin diye bir şey yok gibi artık. ortalama 1-2 gün gidiyor

  • infernalcadre  (12.08.15 12:22:06)
Galaxy s6 kullanıyorum çok da memnunum şarjı ekran süresi 5 saat alıyorum kamerası gayet iyi. Ufka bir ram sorunu var onu da kullanıma abanmazsan halloluyor

  • kablelvuku  (12.08.15 13:00:24)