televizyon usb film

arkadaşlar şundan aldık www.sahibinden.com , usb ile film izleyebilirsiniz falan diyor ama ben konularda özürlüyüm , mesela bu tv için en kalite hangi filmi indirebilirim , indirdiğim filme altyazıyı falan nasıl senkronize edip usbden tv den izleyebilirim anlatır mısınız ?

HD film indirebilirsiniz,
Film adı ve alt yazı adı aynı olacak şekilde USB içine atın.
TV'ye USB'yi takın ve TVden usb'yi seçin, oradan da filmi seçin izleyin.
a
  • orta sahanin beyni  (11.08.15 23:00:25)
oha abi, on dört bin liraya tv alıp bu soruyu sormak da iyiymiş.

indirdiğin film ile altyazının isimleri aynı olsun.
xxxfilmadi.avi
xxxfilmadi.srt şeklinde yani. usbyi takıp filmi başlayınca altyazı otomatik başlar. türkçe karakter sorunu yaşarsan eğer altyazıyı not defterinde aç, dosya-farklı kaydet de. ANSİ yazan seçeneği UTF-8 yap.
  • elorelia  (11.08.15 23:02:05)
ilk önce tv nin gösterebildiği max çözünürülüğü bilmen gerek (yeni modellerin neredeyse hepsi fullhd (1080p) dir bazıları 4k (bunların çözünürlüğü aşmış gitmiş) dır. nadir de olsa hdready (720p)çözünürlüğe rastlarsın.
uygun çözünürlükte ve tvnin tanıdığı formatta (samsung bu konuda en iyisidir) bir filmi internetten satın alırsın (smart tv ler internete bağlanıp youtube üzerinden de çalışabilir). bu filme uygun altyazıyı yine internetten bulursun. bsplayer bu konuda sana yardımcı olabilir.heriki dosyayı flasha atarsın ve rahatça seyredebilirsin (not: fat32 en fazla 4 gb dosyayı işleyebilir. daha fazlası için ntfs).

  • tururo  (11.08.15 23:04:09)
  • late viper  (11.08.15 23:14:35)
abi fiyatla film indirmenin alakası ne anlamadım yalnız

  • docrivers  (11.08.15 23:22:11)
tahminimce tv'ye o kadar veriyorsan filmleri de orijinal izle gibi haklı bir sebepten dolayı dönüyor o laflar ^^

ev ağında vpn falan çalıştırabiliyorsanız, ingilizce de varsa film indirmek falan uğraşmayın netflix aboneliği alın derim. türkçe alternatifi olarak filmbox var ama hiç denemedim, türkçe izlemek prensiplerime aykırı
  • shadow knight  (12.08.15 00:28:56)
Torrentten filmi indir, uygun altyazıyı turkcealtyazi.org tan indir, film adı ve alt yazı adı uzantısı dışında aynı olsun. Usbye kopyala, USB yı televizyona tak. Bu kadar.

  • inheritance  (12.08.15 09:35:59)