neu camp en üst sıradan maç izlenir mi?

soru başlıkta

İzlenir.

  • fakyoras  (11.08.15 17:04:55)
İzlenmez mi ya, mis gibi izlenir.

  • pandispanya  (11.08.15 17:06:00)
maç trt'de izlenir.

  • zamanin otesinden gelen buz gibi suser  (11.08.15 17:06:57)
izledim, bütün stada hakimdim, gayet güzeldi ya da kendimi avuttum bilemedim. ama güzeldi bence.

  • orange coffee  (11.08.15 17:14:01)
ek soru; yan yana satılan bilet yok internette. tek gidilir mi maça? stat şehir dışından bayağı uzakmış sanırım. bulması etmesi, geri gelmesi, kızı otelde bırakması vs değer mi bir geceyi orada harcamaya?

  • fayfim  (11.08.15 17:16:24 ~ 17:16:35)
Futbolcuları karınca gibi göreceksin.
Hayatında bir kere izleyeceksen ve imkanın varsa paraya kıy, daha iyi bir yerden izle.

En tepeden de, ortalardan da izledim.

edit : Kızı da götür, o da stad görsün. Yoksa tek başına da izlenir.
Stada metro + yürüyüş ile ulaşabilirsin, öyle saatler sürmüyor gitmek.
  • cakabo  (11.08.15 17:18:30 ~ 17:19:17)
yok öyle bayağı uzak değil, metroyla gidiliyor direkt ulaşması kolay. eğer barcelona'daysanız la rambla'da bilet satan yerler var, oradan yan yana alabilirsiniz.

bana göre değer. ben de tek gitmiştim.
  • orange coffee  (11.08.15 17:20:47 ~ 17:21:14)
internette şimdi bile doğru düzgün yer kalmamışken maça 3-4 gün kala şehirden alırsak yan yana bilet bulabilir miyiz? acaba ayrı bir kontenjan mı var internette?

  • fayfim  (11.08.15 17:24:01 ~ 17:24:25)
derbi maça gitmediğiniz sürece önceden-internetten bilet almanıza gerek yok.
kombinesini satan bir çok eleman var, stadın etrafında bulursunuz. hatta biraz bu işlere aşinaysanız son ana kadar bekleyip sağlam pazarlık yapabilirsiniz. (biz normalde 30 Euroluk yerde 20 Euro'ya izlemiştik.bizden önce anlaştıkları isveçli turistlere 40 eurodan kaktırmışlardı bileti :)

ayrıca stadın oradaki gişelerden de bilet satılıyor.
  • yimirta  (11.08.15 18:13:09)
ben tam turk usulu, mac basladiktan 15-20 dk sonra alt siralarda bos biyere oturdum, biri bisey dese no spanish falan diye yirtarim diye dusunuyodum ama katalan yasli bi amcayla yanyana izledik maci on siralarda kimse de bisey demedi

  • ocaan  (11.08.15 20:14:36)