[]

Aklıma takılan şarkı

Türk pop şarkısı. Hiç bir sözünü falan da hatırlamıyorum. Sadece neydi o neydi o diye içime dert oldu. Söyleyen kadın sarışın, genç bir kimse. Değişik bir çenesi vardı. Klip boyunca güzel mi bu kadın değil mi diye düşünmüştüm. Yamuluyor olabilirim ama kot bir tulum giyiyor olabilir klibinde. Hatırladıklarım bu kadar. Teşekkürler :)
 
1950'lerden mi şarkı? 70'ler mi, 90'lar mı? günümüzün şarkısı mı? keşke bir ipucu verseydin.


  • 9uncu nesilim ama para bende  (11.08.15 16:51:17) 
cidden çok iyiydi o şarkı ya. kot tulum giyen kadın işte. çok iyiydi şarkı ya :)


  • tekilasisesi  (11.08.15 17:33:59) 
güliz ayla - olmazsan olmaz :))


  • euphrat  (11.08.15 17:53:44) 
@9uncu nesilim ama para bende
söylemeyi unutmuşum, benim hatam :(

@tekilasisesi
sen dalga geçmişsin ama 20 dakika sonra gelmiş cevabı, en azından dındınıdınını diye sormadım yahu :D

@euphrat
teşekkür ederim, iyi akşamlar :)
  • geven kafa  (11.08.15 20:35:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.