giyim

selam duyuru sakinleri,

yıllardır istediklerimi bulamamakla yakınır dururum, şu yaşım ,25, a kadar hayatımda sadece 3,4 şeyi muhteşem buldum, onlarda öyle bulunmayan şeyler değildir,

1. lcw da south blue diye bi marka vardı ordan aldığım kalıbı olan slim fit üzerinde istanbul yazan siyah bir tişört (10 sene giydim, parçalandı ve atamadım)

diğeri, fossil ch2782 saatim, oda şu evde pilsiz ve kordonsuz yatıyor.

bir diğeri, new balance 993 ortopedik taban ayakkabı(görünüşünden çok, hayatımda giydiğim en rahat ayakkabı olduğundan)

ve son olarak hookset timberlandlerim.

son 20 senenin hepsini döktüm buraya.şimdi bişeyler alıcam, ı ıh olmuyor alamıyorum, la herşey aynı geliyor alsam da 2 gün sonra giymicem biliyorum.hadi be şu kardeşinizi bi sevindirin, tavsiyeye boğarak :D,

selamlar.

gözlük al gözlük. güneş gözlüğü.

  • 9uncu nesilim ama para bende  (11.08.15 14:18:39)
tavsiye sudur: gezmen lazim denemen lazim. her insanin vücut tipi farkli, her markanin kalibi uymaz, üzerinde neyin nasil duracagini bilemezsin vs vs. Efor sarfetmeden olmuyor. onun disinda gq falan bak lookbook'a bak begendigin seylerin aynilarini ararsin

  • hophophoba  (11.08.15 14:20:12 ~ 14:21:53)