yurtdışı uçuşa yetişebilmem için

neler yapsam işlemleri kısaltırım? yarın sabah 09:50'de sabiha gökçen'e ineceğim. buradan 11:00'da roma uçuşum var.

arada zaman kısıtlı. sadece el bagajım var. yurtdışı çıkış harcını birazdan bir bankaya yatıracağım.

işlemleri kısaltmak için başka önerileriniz var mı?

Online Check in

  • Lim5  (11.08.15 13:46:05)
Güvenlik kontrolü için hazırlanma süreni sıfır saniyeye indir. Sıra beklemeden önündekilerden rica et.

Koş. :)
  • cakabo  (11.08.15 13:49:23)
Online check in yaptım.

İç hatlardan iner inmez transit yolcuların kullandığı bir geçiş var sanırım oradan hızlı bir şekilde geçeceğim. Guvenlik kontrolüne gelince, diğer insanlardan rica edip hızlı bir şekilde geçerim ancak sorun çıkaran olur mu ki?
  • han20  (11.08.15 13:56:28)
Sabiha Gökçen'de fast track var. Oradan geçmek için alternatiflere bak :) Kimseye yalvarmana gerek kalmadan geçersin, 5 dk sürmez kontrollerin.

  • lcha  (11.08.15 13:57:38 ~ 13:58:48)
Tırt tipler olabilir arada ama "afedersiniz, uçağım kaçmak üzere, rica etsem geçebilir miyim" dersen müsaade ederler.

  • cakabo  (11.08.15 13:58:07)
fasttrack + 1, 20 veya 30 lira olması lazım. vodafone red abonesi isen ücretsiz yararlanabiliyorsun.

www.vodafone.com.tr
  • inheritance  (11.08.15 14:07:56)