648793691876inci hangi telefonu alsam sorusu

evet cok soruldu biliyorum ama. bu islerden hic anlamayan biri olarak gene de sormam lazim.

normal bi telefon kulllanicisi icin. oyle cok extrem seyler yapmasina gerek yok. kirk yilin basi video-film vs izlenebilir. oyun hic oynanmaz. muzik bellllki.

dolayisiyla devasa bisey olmasina gerek yok. zaten erkek, cebinde tasiyacak. ama elinde de oyuncak gibin kalmasin.

fotograf cekilir bol bol, o yuzden kamerasi iyi olsun.

pil suresi uzun gitsin, kendisi de uzun gitsin. evladiyelik olmasa da 3-5 yil dayansin. su anki telefon htc mesela, nerdeyse 6 yil oldu.

saglam olsun, karinca konsa beli incinen cinsden olmasin, en azindan dustu mu falan saglam kalsin.

wi-fi olsun. sanirim artik olmayan yok zaten.

oyle yuklemeydi, guncellemeydi, yenilemeydi derdi olmasin, varsa da kolay olsun. kendisi halletsin.

kaliteli bisey. abd'den gelecek dolayisiyla fiyat konusunda biraz esneme payimiz var.

sony experia Z 4
lg g4
iphone 6
bunlar tavsiye edildi.

samsungdan uzak dur dendi, burdaki ve sozlukteki yorumlari okuyunca ben de pek sicak bakmiyorum samsunga.

siz ne dersiniz?

bonus soru: telefonlarda 16 gb 32 gb olmasi cok bisey farkeder mi. oyle film sarki falan indirilmeyecek sonucta. ama fotograf cekilecek bak.

iPhone 6 al bütçen uygunsa. En stabil olanı o.
Fotoğraf kalitesi de gayet iyi.

  • cakabo  (11.08.15 11:44:29)
en az 16gb olmasında fayda var 32gb ı dolduramazsınız kolay kolay.

  • masa penisi  (11.08.15 11:45:51)
"oyle yuklemeydi, guncellemeydi, yenilemeydi derdi olmasin, varsa da kolay olsun. kendisi halletsin."
dediginiz icin lumia ya da iphone oneririm ben.
ikisinin de kamerasi iyidir.
cok fazla sorun cikartmazlar.
  • chaotic good  (11.08.15 11:46:37)
chaotic good; bende lumia 1020 var zaten. bu sefer degisiklik olsun dedik.

  • halanne  (11.08.15 11:52:23)
iphone 6

  • isyankar tosbaga  (11.08.15 12:35:20)
fiyatından dolayı tavsiye etmezdim fakat verdiğiniz kriterlere bakınca; iphone. yoksa aynı işi yakın/aynı/yer yer daha iyi şekilde yapan ve yarı fiyatına alternatifler var.

  • orient blue  (11.08.15 13:46:55)
iPhone 6 kullanıyorum mutlu mesudum... iPhone uygulamaları çok yer kapladığı için 8 gb civarında uygulamaya yer gidebilir. Bu nedenle bolbol foto çeken biri kolaylıkla doldurur. 32 gb olmadığı için iPhone6 alırsan 64 gb al kafan rahat etsin.

  • lcha  (11.08.15 13:55:20)