AB üyeliği

ne durumda? uzun süredir haberi de yapılmıyor.

Ab uyeligi haberleri tamamen halki mesgul etme, gundemi mwsgul etme amacli ve haber bultenlerine malzeme olsun, vakit gecsin diye yapilir. Imaj yaratmak icin milletin anlamadigi kelimelerle susu pusku anlatilir.

Abye uye olmayacagiz hicbir zaman.
  • mahone  (11.08.15 00:16:45)
isid'e, esad,a, 2.5 milyon kimligi belirsiz suriyeliye falan komsu olabileceklerini dusunmek biraz polyannacilik. hatta otesi.

  • brkylmz  (11.08.15 00:33:01)
hükümetin "biiiğz.. orta asya'nın bağrından kopup gelen xysdcsszxz.. kendimize yeteriiiiğz.." diyerek üzerinden gündem değiştireceği/oy avlayacağı güne kadar beklemede tutuluyor.

  • freeze  (11.08.15 00:33:48)
bisey olacagi yok. rte'nin demokrasi hakkinda dedigi gibi, inecegi duraga gelince indi. ab'ye tam uyelik bahanesi ile ordu'nu kolunu kanadini kirip tamamen sivil yonetime tabi hale getirdiler (bkz: ergenekon) (bkz: balyoz) ha ordu dedigin seyin sivil yonetime tabi olmasi, alakali alakasiz "bizce pilav sehriyesiz yenmeli" gibi her konuda cikip fikir belirtememsi gerekir saglikli bir demokraside. ancak bizde bir kendini geri cekmekten cok yarisini tutuklayip boyun egdirme oldu.

e adam amacina ulastiktan sonra da pek umursamiyor ab'yi simdi. (bkz: ab kendi isine baksin)
  • shadayim  (11.08.15 07:56:29)