Fiat 500 tavsiye edermisiniz ?

Merhaba,

bir fiat 500 buldum 2011 model 61.000 km de 31 bin tl. fiyat sizce nasıl ? ufak tefek kazaları var aracın. onları göze alıyorum. bu araçların kronik bir problemi var mı ? dualogic şanzımanlar sorunlumu ?

Teşekkürler

tipsiz olduğu için sevmiyorum ben. 61000 de az değilmiş. niye fiat 500 onu sorayım ben. honda jazz lar var mesela gene güzel şık bir bayan arabasıdır, sıkıntı çıkarmaz, küçüktür. fiat 500 ün o parayı hakettiğine inanmıyorum ben, içine falan da bindim plastik yani genel olarak.

  • liriamer  (10.08.15 16:15:09)
ya şimdi fiat 500 ile jazz ın iç klası aynı değil. 500 çok estetik bi araba bence iç bakımından ama o parayı bence de kesinlikle etmez. kuzenim almıştı, elinden çıkardı kısa bir süre sonra. gitmeye gitmiyor, binilmeye binilmiyor. (bu bilirkişi yorumu falan değil, öyle yoldan geçen adam görüşü)

  • baharat  (10.08.15 16:18:20)
auris e bak kardeşim o paraya 500 değmez.
motor çekiş gücü çok düşük,yakıyor ayrıca.

  • jamswety  (10.08.15 16:36:07)
tipsiz+1

  • anil  (10.08.15 16:36:35)
güzel çirkin muhabbeti yapmayacağım çünkü subjektif bir şey. bence çok güzel bir araç estetik açıdan. neyse..

dualogic sorunlu bir şanzıman değildir. fakat tam otomatik konforu beklemeyin. eğer eşinizin ayak bileği de iyi değilse, konforlu bir şekilde süremeyecektir. çünkü dualogic'in çalışma algoritması biraz salakça. devir 2000'e geldi mi zort diye vites büyütür. araç o an zorlanıyor mu bakmaz. düzlükte sıkıntı yaratmasa da yokuşlu bir yerde yaşıyorsanız hele ki bir kadın kullanacaksa tavsiye etmem.

fakat yeri geldiğinde manuel moda alırım (ya da elle müdahale ederim), ayak bileğime de güvenirim derseniz dualogic alınır.

bunun dışında 500 sert bir araç. küçük olduğu için biraz da böyle olmak zorunda. test sürüşü yapmadan sakın almayın. öte yandan bu araçta hasar bile olmasa elinizde kalma olasılığı (ya da zarar etme ihtimaliniz) yüksekken hasarlı bir modele hiç bakmayın derim. fiyatı da az değilmiş. o paraya hasarsız temiz punto evo bulursunuz. hatta direk gidin punto alın derim aynı sınıfta olmasalar bile.
  • orient blue  (10.08.15 16:50:13)
fiat 500 e göre o km çok. şirket arabasıdır.

  • mr fusion  (10.08.15 17:04:06)
Sana tertemiz henüz 18.000 Km'de 1.0 life model toyota yarisi 31.500'e verebilirim. Araç 2012 model ve tertemiz.

  • valimutlubenmutlu  (10.08.15 17:06:01)
500 L jip gibi, super araba. ama sadece 500, bildigin smart gibi sehir otomibili, dandik bir sey. kesinlikle degmez.

(her iki araci da sayisiz defa kullanmisligim var)
  • no christ requires  (10.08.15 18:28:45)