nikah giriş müziği

selam dostlar

nikahımız için giriş müziğine hala karar veremedik.

* ilk michel fugain une belle historie dusunduk. çok uygun ama bizim tarzımıza uzak.

* david gilmour dan high hopes yapalım dedik ama onu da kesip biçmek gerekir çünkü sözlerin olduğu bölümler sessiz kalabilir ve yürüme yolu uzak.

* yani istediğimiz senfonik olur enstrumental olur.. rock olur metal olur.

biraz tavsiye versenize yaa :/

game of thrones ile çıktı arkadaşlarım :) ama sahneye çıkış müziğiydi bu, dansa enrique iglesias - hero ile başladılar

  • baharat  (10.08.15 15:33:01)
bi GOT fanı olarak ilk zaten bunu düşündüm ama artık çok piyasa oldu. dolayısı ile ben de rains of casteme olsun dedim sigur rostan ama o da çok sessiz yaa :/

  • polypropylene  (10.08.15 15:35:25)
www.dailymotion.com

ben düğünde bunu seçtim.
  • fayfim  (10.08.15 15:44:56 ~ 15:45:09)
@fayfim hocam enstrumental bu tamam ama rock metal değil. cemiyet rezil oluruz vallah (:

  • polypropylene  (10.08.15 15:57:58)
First day of my life çok hoş oluyor...

Rock/Metal istiyosanız..
Highway to hell çalın ironik olur :D
Bittersweet symphony
Smooth - Santana
  • dolmakalem  (10.08.15 16:21:26)
biz şununla çıkmıştık.
www.youtube.com

  • merhum  (10.08.15 16:38:33)
rock metal diyorsanız sweet child o mine?

  • fayfim  (10.08.15 16:45:20)
the verve - bitter sweet symphony
www.youtube.com

apocalytica'dan bir şeyler:
www.youtube.com

within temptation:
www.youtube.com

haggard - herr mannelig
www.youtube.com
  • peggy  (10.08.15 17:14:25)
  • komando kani var bende  (12.08.15 11:03:22)
oya-bora sevmek zamanı (ilk girişteki kısım kesilip darbuka kısmıyla başlayacak)

  • kakao  (12.08.15 11:19:15)