tivibu'nun yaptığı şerefsizlik

Zamanında bu platforma üyeydim. aylık 9 lira mı neydi.
Bigün bi baktım. İzlediğim kanalların çoğu kaldırılmıştı. Aradım bağırdım çağırdım, ama Onlar tivibu go paketine geçti dediler. Neyse tivibu go'ya yükselttim paketi aylık 19 lira mı ne oldu. İstediğim kanallar geldi.

E şimdi bakıyorum. Discovery kanalları,animal planet,eurosport yine kaldırılmış. S*kik iki tane müzik kanalı ve uydudaki kanallar kalmış. Kim ne yapsın onları. Şimdi arasam aylık bilmem şu kadar şu pakete geçti diyecekler.

Verdiği sözü tutmayan bu s*kik firmaya bi yaptırımımız olamaz mı? Bi de bu dediklerim hep habersiz oluyor. Bi bakıyorum istediğim kanal yok.

Son soru Turkcell TV'ye geçeceğim, kullanan var mı? Ya da başka önerisi olan.

Turkcell tv iyi değil. Tivibu ev var bende . Ben çok memnunum şimdi belgesel kanalları da çoğaldı hepsi hd oldu. Eurosport larda hd oldu.

  • nucleon  (09.08.15 22:09:35)
@nucleon, bu Tivibu ev'i kurmak için televizyon mu lazım. Evde iki tane tivi var ama ben onların başına oturamıyorum. Benim istediğim bilgisayardan izlemek. Tivibu Ev ile bu mümkün mü?

  • gkn  (09.08.15 22:16:19)
komple televizyon izleme hocam. 5-6 yıldır bıraktım (ayda 1 saati bile bulmaz) . gerçekten zihinsel manada rahatlatıcı.

  • ceycey e  (09.08.15 23:20:40)
@ceycey e, haklısın hocam zaten tivide dizidir, yarışmadır hiç izlemiyorum. İzlediğim bi kaç tane spor müsabakası ile BBC Earth, ID gibi yabancı kanallar falan var. Haber dahi izlemeye tahammül edemiyorum zaten. Evde tivi başına geçecek zaman bile bulamıyorum.

  • gkn  (09.08.15 23:29:00)