eve internet bağlatmaca.

bu soru milyon kere soruldu farkındayım. arattım ama verilen cevaplar beni tatmin etmedi.

superonline gece kuşu kampanyası düşünüyorduk maalesef altyapımız yokmuş. superonline yalan oldu.

ttnet ve kablonet düşünüyoruz.

2 yıldır ttnet kullanıyorum ciddi bi sorun yaşamadım ama adamların adı bile güven vermiyor.

biz 2 kişiyiz evde downloadımız olur. oyun da oynuyoruz zaten o yönden bize sıkıntı yapmayacak bir paket lazım.

kablonetten yada ttnetten böyle bir şey önerebilecek var mı?
alternatifi varsa o da olur.

kablonette gecekuşuna benzer bir paket var.

  • sutlu nescafe  (09.08.15 18:28:53)
doping kullanıyorum. Bir sorunum yok.

Ttnet bana 2 ay boyunca nakil yapmadı. 2 ay mal mal oturdum evde internetsiz.

Ne alırsan al taahhütsüz al ya da maksimum 1 yıl taahhütlü al. (İnternet şirketleri adına konuşuyorum) Bu şirketlerin hiçbiri 5 para etmez. Üye olurken modemini adresine kargoyla gönderiyorlar. Üyeliği iptal ederken ise türk telekom şubesi modemi geri almak istemiyor. Benim görüşüm 20 tl fazla verip bunlara bağımlı kalmamaktan yana.
  • nuevo  (09.08.15 20:03:33)