Yarın telefon alacak olsanız?

Selamlar,

İlk çıktığı hafta aldığım galaxy s3'üm artık şarj olmuyor. Pil değişimi, anakartta parça değişimi falan derken mort oldu. Sağolsun çok güzel günler geçirtti.

Yarın telefon almaya gidicem. Para sorunu olmadığını farz ederek, Android olarak "abi ne takılma ne bişey, rehber çat diye açılır, kamerası leziz, aşırı hızlı" falan diye diye bitiremediğiniz çok iyi dedğiniz hangi telefonlar var?
Her türlü tavsiyeye açığım. (Taahhüt, taksit, senet, tefeciye çocuk bırakma vs. opsiyonlarım mevcut)

gün geliyor androidlerin hepsi takılıyor.

  • Frederick Co  (09.08.15 15:46:29)
@Frederick Co: 3 sene sonra tabii ki takılacak. Şimdi güzeli olsun 3 sene sonunda s3'ü yad ettiğim gibi "iyiydi be" diyebileyim en azından..

  • quaker  (09.08.15 15:47:25)
bende de s3 var bi daha samsung almam. hatta akıllı telefon almam. nokia nın klavyeli telefonları var ya onlardan alıcam. whatsapp, mail kullanayım yeter. şarjı uzun süre gidiyor, dayanıklı, takılma derdi yok.

  • durbikonusucaz  (09.08.15 15:48:55)
ios'a yönel. 5s felan al. 3 yıl sonra ilk gün ki gibi kullanırsın.

  • Frederick Co  (09.08.15 15:56:03)
Xperia Z3 alır, Lollipop güncellemesini yapmazdım. O haliyle uzun bir süre götürecektir.

  • sevgikusunkanadinda  (09.08.15 15:57:42)
Maalesef telefon android olmak zorunda, iş vs. nedenleri..

  • quaker  (09.08.15 15:58:23)
samsung galaxy s6 alırdım arkadasımda gördüm kurcaladım cok sevdim: )parasızlıgın gözü kör olsun

  • kronikdepresifelvira  (09.08.15 15:59:08)
bilinen markaların en son çıkan telefonlarının hepsi temel ihtiyaçları gayet rahat karşılıyor. tasarım veya ekstra özellikler arasından seçim yap bence. samsung s6, s6edge ve note 4, xperia z3 ve z3+ ve lg g4 android cephesinde şu anda en tepedeki telefonlar, git oyna satıcılarda, karar ver.

  • baba jo  (09.08.15 16:00:13 ~ 16:03:06)
s6 cidden "bu sefer olmuş" dedirtecek güzellikte ve kalitede. Kamera olarak da en iyilerden.

  • rodriguez2  (09.08.15 16:04:44)
Benim için pil değiştirebilmek çok önemli o yüzden LG G4 veya Note 4 derim.

  • harzem  (09.08.15 16:07:53)
note 4
hastasıyız.
  • yalnizliktan devren kiralik  (09.08.15 16:25:32)