arayan eski sevgili

2 sene olmuştu, bayaa da kavga gürültü ayrılmıştık o zaman. o şimdi işli-güçlü plaza kadını, ben işsizlik kavramının gözle görünür formu. dün gece mesaj yollamış "ne yapıyorsun yahu sesin soluğun çıkmıyor" diye. normalde geri dönüp bakan biri değildir, bitirdi mi hatırlamamacasına bitirir.
ben 28, o 23.

ne şimdi bu?
ne yapayım?

Bunlar hep seks.

  • angelus  (07.08.15 16:02:07)
@angelus, seks için bile aranmayacak karakterde biriyim.

  • freeze  (07.08.15 16:05:23)
muhtemelen alkolluydu, bir msj atti belki sevisiriz diye :)

  • kamyonsans  (07.08.15 16:05:38)
benim de bugünlerde eskiler tek tek dönmeye başladı hayırdır inşallah.

efendi adamların nesli tükeniyor azizim, yavaş yavaş kıymetimiz anlaşılıyor galiba.
  • tolga asp  (07.08.15 16:05:56)
Canın ne istiyorsa onu yap. İster kaba ol, ister soğuk. Ama derdini muhakkak anla. Boynuz mu yemiş, evlenecek adam mı arıyor, seks mi istiyor, egosunu yükseltecek bir efendi adam mı bakınıyor öğren.

  • yirmisantim  (07.08.15 16:13:33)
geri dönüş yapan kadın genel olarak ya özgüvensizlik çukurundan kurtulmak için arar, ya evlilik turlarına çıkmıştır, ya fakbadi kontenjanında boşluk vardır ya da yanlışlıkla mesaj atmıştır. yüzde 90 bunlardan biri oluyor ama söz konusu kişi için bu ihtimaller hükümsüz. ya da ben öyle sanıyorum.

  • freeze  (07.08.15 16:17:06 ~ 16:18:38)
aklına gelmişindir sohbet edesi gelmiştir. ya da can sıkıntısından sana sarmıştır.

çok anlam yüklemeye gerek yok. birbirinizde hakkınız var o kadar. bir hal hatır sormak garip değil.
  • seksen9  (07.08.15 16:36:21)
ağladım

  • Kenboi  (08.08.15 13:22:35)
Sen öyle sanıyorsun

  • Frederick Co  (10.08.15 09:01:02)
İşini gücünü gözüne sokmaya çalışıyor olabilir. Egosu bir şeylerden incinmiştir, seninle toparlar.

  • arnold schwarzeneger  (10.08.15 09:11:03)
'aryan eski sevgili' okudum yahu.

  • mermize  (10.08.15 09:11:54)