shaktar fb maçında verilmeyen penaltı

maçı izleyememiştim maçın özetini izledim tekrar sowun kafa vuruşundan önce bence net penaltı var topa yükselen sowa arkadan hafif dokunuyor net vuruş yapamıyor sizin görüşünüz nedir 01:41 www.youtube.com den itibaren

alakası yok. o topa penaltı sadece fenerbahçe'ye, türkiye liginde verilir.

  • scent of a pastrami  (07.08.15 13:14:32)
bak sow avantajlı poziyonda defans kaçırmış son bi hamle dengesizce arkadan dokunuyor net gollük pozisyonda yükselen oyuncuya ufak temas et dengen bozulur futbol cahilleri

  • _k_u_z_g_u_n_  (07.08.15 13:20:40)
sevgili şebelek, 3-0'lık hezimetin acısını bu tarz avuntularla çıkarmak istemeni doğal karşılıyorum. ancak saçma sapan argümanlarla gelme, günümüz futbol pratiklerinde bu harekete penaltı sadece türkiye liginde fenerbahçe lehine verilir. o kadar. kendisi bile itiraz etmedi ;)

  • scent of a pastrami  (07.08.15 13:24:37 ~ 13:26:14)
oooo, duyuru antu forumlarından transflere başlamış kajsdghfkjasghdfkj

bu penaltı türkiye'de fenerbahçeye bile verilmezdi diyecem de aklıma şu geliyor diyemiyorum
youtu.be
  • teritori  (07.08.15 13:32:47)
Şu kitapta bu pozisyonla ilgili bir şey bulabilir misin?
www.tff.org

Kurallarda hafif dokunma gibi bir şey yok. Pozisyon net devam.
Not: Hakemim.

Ekleme: Zaten penalti ihtimali olan bir pozisyon olsaydı fenerbahçedeki 11 futbolcu da hakemin etrafında toplanırdı :)

Ekleme2: Hadi arama derdinden de kurtarayım: i.hizliresim.com
  • fakyoras  (07.08.15 13:33:19 ~ 13:36:57)
net vuruş yapamıyor mu? adam resmen gollük bi kafa vuruşu çıkartıyor, kaleci güç bela çeliyo, gol olmadı diye "nit viriş yıpımıdı ı yizdin pinıltı" diyosunuz.

penaltı yok, sow da olabilecek en güzel kafa vuruşlarından birini yaptı, kalecinin hakkını teslim etmek lazım.
  • reso aga  (07.08.15 13:36:20)
bak sevgili dümbelek, ağzını topla. yoksa yoldan toplatırım. sevgilerimle :)

pozisyon net penaltı. hatta 5lik penaltı. 3 tane de kırmızı kart.
  • scent of a pastrami  (07.08.15 13:37:46)
yav he hee penaltı hakkınız yendi hadi cas'a dava açın asdfasdfsadf
türkiye'de olsa penaltı alabilirdiniz ama hakkınız var.

  • cekilmis gayfe  (07.08.15 14:27:24)
yok bence.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (07.08.15 15:44:09)
adam şebelek diyor diyor hakaret olmuyor biz yazınca oluyor modarötötde rengini belli etti

  • _k_u_z_g_u_n_  (08.08.15 00:56:05)