Deezer gibi çok sömürmeyen müzik programı

Deezer'dan 10 dakika şarkı dinliyorum baya geçiriyor. Daha az yakan bir program tavsiyeniz var mı? wifi yok maalesef :/

telefonların "mp3 çalmak" gibi bir özelliği var hatırlatırım:) yani sevdiğin müzikleri pcden atıyorsun, telefona kaydoluyor sonra istediğin kadar ücretsiz dinleyebiliyorsun falan hatırladın mı?:))

  • yazar yazmaz yazan yazar  (07.08.15 10:07:25)
Gençler mp3 olayında sıkıntı yok ancak benim ne dinleyeceğim belli olmuyor :D bir bakmışsım ıptıs baptıs çeker canım bir bakmışsın neşet ertaş. şimdi bunları tek tek indirmek inanılmaz sıkıcı oluyor o yüzden deezer gibi şeyden yumulmak daha hoş oluyor.

  • six packsiz  (07.08.15 10:34:02)
6 Gb internet var, hatunla kullanıyorum ancak yetmiyor :( kızında kullandığı yok ki 4,5 gbsını ben kullanıyorum.. Hey gidi nokia c6-01, o kadar zorlamama rağmen ayda 500 mb'den fazla yakmazdı 1.5 gb internet boşa giderdi...

  • six packsiz  (07.08.15 10:44:10)