[]

her gün yapılabilecek bir şey

zamanında bir yerde "kendinize her gün ama istisnasız her gün yapabileceğiniz bir şey belirleyin. 1 yıl sonraki kendinizdeki değişime gelişime inanamayacaksınız" tarzında bir şey okumuştum. yaz tatilinin de verdiği işsizlikle kendime böyle bir şey belirlemek istedim ama aklıma güzel bi fikir gelmedi.

ne olabilir bu, aklınıza geleni yazın pls :(


 
Mastürbasyon


  • mistreated  (07.08.15 00:50:35) 
spor yap.


  • bass solo take one  (07.08.15 00:51:48) 
her gün fotonu çek olabilir
her gün tanımadığın birisine iltifat et olabilir yazmayacak/ayıp olmayacak şekilde şapkanız güzelmiş elbise yakışmış gibi vs vs

  • basond  (07.08.15 00:52:01) 
Fotoğraf+spor+günde x sayfa okuma hedefi koymak


  • sevgikusunkanadinda  (07.08.15 03:04:14) 
Spor, yeni bir dil öğrenmeye çalışmak, işinle ilgili daha önce hiç uğraşmadığın bir konuya her gün 10 dakika ayırmak gibi.


  • arnold schwarzeneger  (07.08.15 09:10:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.