[]

yds hazırlık seti (reloaded)

selam üstadlar.

intermediate seviyesindeki şahsıma önümüzdeki bir kaç yds için eğitim seti bakıyoruz. temel kriterler türkçe anlatımlı olması ve mağara adamına anlatır üslupta olması. üstüne üstlük ihtiyacım olan puan 'barajı geçsek yeter'lik bir şey değil, mümkün olduğunca yüksek olmalı. önerebileceğiniz yayın/yayınlar var mıdır?

teşekkürler.

 
suat gürcan ve rıdvan gürbüz kitaplarına bakın derim.

Edit: ikisi ortak yazıyor.
  • neferkitty  (06.08.15 21:47:41 ~ 21:48:07) 
akın dil seti almıştım 4 kitap olanından. içeriği iyiydi.


  • tirt star  (06.08.15 21:57:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.