İstanbul'da göz onkolojisi uzmanı

Merhaba,

Gözümde nevüs var. 6 ay önce tavsiye üzerine gittiğim doktorun -hastanenin SGK ve özel sigortalarla anlaşması olmasına rağmen- hiçbir kurumla anlaşması olmaması ve muayene ücretinin 400TL olması nedeniyle başka bir doktor veya hastane arıyorum.

Ayrıca Dünyagöz'de gözlerimin önceki muayenede çekilmiş fotoğrafları var, onları gidip isteme ve alma hakkım var mı? Varsa gidip alacağım.

Bahsettiğim doktor bir üniversitede hoca, ama oradan randevu almam imkansız, alabilsem bile muayene, tetkik, sonuç vs için tekrar tekrar gitmek için işyerimden izin alamam, alsam bile gözümün fotoğrafı Dünyagöz'de.

Soru sormaktan çok içimi dökmüş oldum, ama sinir oldum duruma.

Teşekkürler...

Bahsettiğiniz samuray bey herhalde. Benimde annemden kitle alındı samuray beye yönlendirdiler. Bizde sizin süreçlerden geçeceğiz

  • ayhsegul  (06.08.15 22:42:53)
Hastanedeki hiçbir doktorun şu an anlaşması yok dediler.

  • fadetoreality  (06.08.15 23:09:10)