Kamp atma sevdasi neymiş?

Tatmak istiyorum ben de. Amaa maalesef ne ben anlarim o isten. Ne de anlayan arkadaşlara sahibim. Ne de kamp yapmayi sevecek olanlara. Gruplar var ama o da nasil olur bilemiyorum. Millet galiba oralara da arkadaş grupları ile gidiyor.
Biz napalim? Eksik mi kalayim?

Aynı durumdayız.

  • empat  (06.08.15 13:29:53)
ikiniz birlikte gidin işte kamp yapın :D

kamp için biraz malzeme gerekli. tulum, mat, çadır gibi. aldıktan sonra bir daha gidip gitmeyeceğin belli olmadığı için bunlara vereceğin paraya yazık olabilir.
hazır kamp alanları var, çadır vs hazır ama onlarla da ne kadar kamp tadı alınır bilemem. ama migrostan falan en ucuz çadır ve mat'tan alınıp tulum yerine de üzerine örtecek bir battaniye falan ayarlanıp bi yerlere gidebilirsin. bi arkadaş bulursun elbet, en olmadı facebook'ta falan böyle ara ara kamp yapan gruplar oluyor onlara takılabilirsin.
  • mesene  (06.08.15 13:44:29)
@evc @empat tembel degilseniz ve de isin bi ucundan tutarim diyorsaniz bize bir haftasonu katilin. ogrenmek istediginiz her seyi ogrenirsiniz

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (06.08.15 15:43:43)