maltepede tamirci

buzdolabım bozulmuş. tanıdığınız öğrencinin halini anlayan tamirci var mı?

nasıl anladın bozulduğunu? aynısı başıma geldi meğersem bozulmamıştı benzerini yaşama diye soruyorum

  • basond  (05.08.15 23:59:37)
nolmuç anlat belki bilen çıkar. dh'de buzdolabı tamircisi bi abi basit sorunlara çözümleri anlatıyordu. dur link koycam.

forum.donanimhaber.com
  • Zeth  (06.08.15 00:02:39 ~ 00:03:40)
ya ben görmedim daha. içi komple küflenmiş. bi de en altta katran gibi bir sıvı varmış.

1 aydır evde yoktum. katran gibi sıvı bekleye bekleye yoğunlaşmış olabilir.

evin elektrik tesisatı da kötü gibi. bi de ikindi vakti ev 50 derece oluyor. sanırım duvara da çok yakınmış.

yarın daha ayrıntılı anlatabilirim.
  • seksen9  (06.08.15 00:27:00)
içi küflenmişse silersin geçer hele bi fişe tak soğutsun ona göre tamirciye git
ha taktığın fişte elektrik olduğuna emin ol

  • basond  (06.08.15 00:29:26)
tamam yarın deneyip tekrar yazarım.

zaten fişe takılıydı ama elektrik olmayabilir.
  • seksen9  (06.08.15 00:43:18)
içinin küflenmesi içinde bir şeyin bozulmasıysa silince geçmez ne yazık ki. bizim buzdolabındaki (dondurucu) vişne elektrik gidince erimiş bozulmuş, komşu evde değişik bi koku var diyip çağırmıştı. bilinen bütün kimyasal çözümler denendi ama cıks, azalsa da o koku asla çıkmadı. hani söyliyim dedim, moral bozmak gibi şeyolmasın.

  • baba jo  (06.08.15 00:48:31)
sağol babajo :D ama öğrenciyim. sadece kolamı soğuk tutsun yeter :D

  • seksen9  (06.08.15 01:03:36)
fişi takılı değilse fişini tak..

  • nrmnm  (06.08.15 01:12:39)
@cnrm fişe takmadan düzelmez mi?

  • seksen9  (06.08.15 12:26:19)
bilmem düzeldi mi?

  • nrmnm  (06.08.15 22:22:19)
valla düzeldi :D sanırım temizlemem için naz yapıyomuş.

önce çamaşır suyuyla sonra karbonatlı suyla silince koku da kalmadı.
  • seksen9  (07.08.15 16:06:50)