mrs. dalloway

Bir tek bende mi gitmiyor bu kitap. Sözlük resmen başucu kitabı yapmış bunu

bende de gitmemişti. hala dönüp okumadım maalesef.
geçenlerde the hours filmini izledim, yine aklıma düştü. okuyacağım bu aralar.

aynı durum bende to the lighthouse'ta da olmuştu. onu ders için okuyordum o yüzden yatakta bir sağa bir sola döne döne zorla bitirdim. okuması zordu ama yine de etkileyiciydi. sonra derste işledik ve mind = blown.
  • lily briscoe  (05.08.15 21:47:04)
Bir de bendeki ilknur ozdemir çevirisi herkes Tomris uyar önermiş böyle bir hatam var

  • kablelvuku  (05.08.15 21:51:11)
bende de gitmiyor, çok denedim olmadı. the hours'u okudum, sonra filmini de izledim, gaza gelip yine denedim ıı ıh olmadı..

  • littlejack  (05.08.15 21:55:22)
a evet ilknur özdemir çevirileri iyi değildir. çevirmen önemli :)

  • lily briscoe  (05.08.15 21:55:51 ~ 21:56:04)
zor bela okudum bitirmedim, çok oldu, bir şey hatırlamıyorum.
not: yanlış yazmışım, bitirmiştim.

  • firez  (06.08.15 00:57:45 ~ 07.08.15 23:51:30)