ağlayan bir erkek sizin için neyi ifade ediyor

?

ağlayan bir insanı

  • mete kudur  (05.08.15 20:05:54)
aglayan bir erkek diye kategorize edilmeyi onemsememesini.

  • bohr atom modeli  (05.08.15 20:07:52)
minik pipililiği

  • scent of a pastrami  (05.08.15 20:09:32)
ağlayan erkek eşinin doğumu sırasında yanında olup oğlunu ilk gördüğü anı ifade ediyor bana... en azından ben uzun zaman sonra o zaman ağlamıştım.

  • asethuan  (05.08.15 20:10:45 ~ 20:16:21)
bişey ifade etmiyor. Bu çok insani bir durum. Ağlamayı zayıflık gibi görmemek lazım.

  • rock n roll  (05.08.15 20:11:08)
zayıflık gibi görmeme seçeneği de diğer şıklar kadar haklı bir seçenek.

arkadaşın dediği gibi sevinçten ağlayan erkekler de var hayatta.
  • kupigometa  (05.08.15 20:15:30)
ağlayan erkek tabi ki olmaz. ağladığı anda karı kızdan farkı yoktur o mal...

yav he he ...
  • kupigometa  (05.08.15 20:16:28)
ılıklığı

  • Sskywalkeremre  (05.08.15 20:23:55)
"dikkati ettik" dude ettik merak etme :D

taktın naylon erkeklere. :D zamanında hangi naylona denk geldin sen?
  • kupigometa  (05.08.15 20:30:27)
acı, sevinç vb. haricinde güveni de ifade edebilir yeri geldiğinde.

erkeklerin üzerinde "erkekler ağlamaz" baskısı olduğu için yanımda herhangi bir mesele yüzünden ağlıyorsa bana tamamen açılabildiğini, güvendiğini düşünürüm, yani ona "zayıf" gözüyle bakmayacağımı bildiğini düşünürüm.
  • lily briscoe  (05.08.15 20:31:57)
eyvallh @lily

  • kupigometa  (05.08.15 20:35:36)
herhangi bir şey ifade etmiyor ve etmemeli aslında ama ağlayan erkek görünce bir erkek olarak ben üzülüyorum. nasıl desem kalp kırıcı geliyor biraz. "erkekler ağlamamalı, onları ağlatmamalıyız"dan dolayı değil de, kadınların ağlamasına alıştığımdan herhalde. zaten "erkekler ağlamaz" diyen çevrelerde büyüyoruz. etkisi oluyordur muhakkak. kendi ailemde de böyle gördüm. annemin ağlamasına alışıktım, durduk yere ağladığı da olurdu ama babamın ağladığını sadece bir kez gördüm ve o gün hiç aklımdan çıkmıyor. travmaydı benim için resmen. halbuki bi bok olduğu yok yani nedir.

"erkekler ağlamaz" demiyorum. "kadınlar ağlamaya daha yatkın" falan da demiyorum. herkes ağlar. bu insani, kategorize edilmemesi gereken çok basit bir şey. ama ben yine de ağlayan erkekten daha çok etkileniyorum.
  • der meister  (05.08.15 20:42:48)
Duygulari oldugunu. Insan oldugunu

  • saçdemeti  (05.08.15 20:53:13)
Laaan, Oğlunu görünce ağlıyosa ömrümü ömrüne tahsis edeceğim adamı ifade eder.
Yeminle gözlerim doldu, burnumun direği sızladı

  • cecilia  (05.08.15 21:14:49)
Sevgi ve merhameti

  • balpolen  (05.08.15 21:35:55)
Ağlayan insanı.

  • legolasin son oku  (05.08.15 21:39:28)
Ağlayan bir kadın neyi ifade ediyorsa onu. Ağlamak değil, ağlayamamak asıl ayıplanacak şey olmalı.

  • harvey  (05.08.15 21:43:37)
seviştikten sonra ağlayan erkek ise korkunçlu

  • fasulyek  (05.08.15 22:03:07)
"Vardır bir derdi" diyoruz.

  • arnold schwarzeneger  (06.08.15 08:45:24)
Aglayan bir erkegi ifade ediyor. Soruyu anlamadim. Aglayan bir kadin neyi ifade ediyor? Aglayan bir bebek neyi ifade ediyor?

  • Traveller  (06.08.15 22:53:33)