[]

Hepsiburada diğer satın alma seçenekleri

Sağ alttaki olay nedir? Sepete ekleyince o fiyata aynı mouse ekleniyor.
Anlamadım bu olayı.
i.imgur.com


 
Başka firmalardan satın alma seçeneği de sunuyor artık hepsiburada. n11.com'un yaptığı gibi de yapıyor yani. Aşağıdaki seçeneklerin tedarikçisi başka firmalar. Hepsiburada bunlardan komisyon alıyor.


  • scent of a pastrami  (05.08.15 18:19:36) 
Bu kadar fiyat farkı var. Başka yerde rastlamadım bu farka.
Güvenilirliğini hepsiburada garantiliyor mu acaba.

  • six packsiz  (05.08.15 18:23:42) 
Bi sıkıntı yaşarsan yine hepsiburada'ya ulaşacaksın. Candaş Bilgisayar'dan n11.com üzerinden yazıcı almışlığım var. Problem yaşamadım.


  • scent of a pastrami  (05.08.15 18:31:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.