garanti bankası haciz yollar mı?

selam,
Garanti bankasındaki hesabımı daha fazla hesap işletim ücreti ödememek icin kapatmıstım. sonrasında bana soyle bir mesaj geldi:

Ocak-Haziran 2015 dönemine ait hesap işletim ücreti 23.08.2015 tarihinden itibaren vadesiz hesaplarınızdan toplam 63.50 veya muadili olarak tahsil edilecektir.

Hesapta para yok, yani kapattım zaten nasıl olacak o da ayrı? Herhangi bir para yatırmazsam, hiç kullanmazsam ölü taklidi yaparsam nasıl tahsil edebilirler bu parayı?

Yoksa bu hesabımda para olmasa bile benim bir borcum olarak kaydedilecek ve ileride herhangi bir kredi (baska bankadan bile olsa) vs durumunda benden faiziyle tahsil edilecek midir? Özellikle muadili ifadesi korkuttu, bunun muadili benim evdeki tv filan olmasın :)

Teşekkürler,

hesapları kapattıysan sıkıntı yok.

  • scent of a pastrami  (05.08.15 16:58:53)
hesabı kapattıysan elbette hiçbir şey tahsil edemeyecekler. fakat müşteri numaran sistemlerinden hiçbir zaman silinmeyeceği için bu gibi önemli duyurular sana gelmeye devam edebilir. gelmemesi için müşteri hizmetleriyle görüşmek lazım.

  • orient blue  (05.08.15 17:43:24)
muadil dedikleri şey, usd hesabındaki dolarlar falandır.

  • de jure  (05.08.15 21:13:23)