Hepsiburada

buradan bir urun siparis ettim saat 17.20 gibi

Biraz once de iptal ettim.

Para cekimi gerceklesir mi?

Gerceklesse bile direkt ilgili banka kartina geri mi aktarilir yoksa: para iadesi islemleri altindaki Iban bilgileri sekmesinden iban numarasi mi tanimlamaliyim?

para iadesi genellikle para puan şeklinde geri veriyorlar ama detaylı bir şekilde profilinizde parayı hesabınıza geri alabilirsiniz. içiniz rahat olsun.

  • emreorhan  (04.08.15 21:11:49)
Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır.
• Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.
• Ödeme şekli “Havale/EFT” veya "Kapıda ödeme" ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız geri ödenir.

demişler. kredi kartı ise geri yatırırlar direk.

provizyonda işlem gözüküyordur, çekmişlerdir diye düşünüyorum.
  • passion rules the game  (04.08.15 21:12:13 ~ 21:12:49)
Encard ile aldim.

  • xiii  (04.08.15 21:17:25)
Şöyledir böyledir demektense direkt cevabı vereyim geçen gün Hepsiburada.com'dan sipariş iptal etmiş biri olarak...

Para çekimi gerçekleşti. Bekleyen provizyonda dururken geri iade açıyor otomatik olarak sistem. Sonra da banka kartına nakit olarak iade edilir.

Kredi kartı olsaydı kredi kartına da direkt iade oluyor. Puan iadesi falan değil.

IBAN'a gerek yok.
  • scent of a pastrami  (04.08.15 21:30:09)
Aynen puan falan değil, direk karta artı olarak yansıyacak şekilde iade olur.

  • orient blue  (04.08.15 23:02:56)