Websibir.com'u Nasıl Bilirsiniz?

IPhone 6 Plus için en iyi fiyat bunlarda gibi görünüyor. Güvenilir midir? Başka bir satıcı tavsiyeniz var mı?

Carrefour'da 20 lira daha pahalı. Hiç değilse görerek alırsın. Ayrıca carrefour karta puan vs. yüklenebilir bu yaptığın alışverişten.

www.carrefoursa.com
  • mr.goodcat  (04.08.15 20:40:16)
Sadece 16 gb görebildim orada.

  • arnold schwarzeneger  (04.08.15 20:43:48)
Carrefour dahil bu tarz yerlerden alinan telefonlarda apple garantisi yoktur, satici firmanin kendi garantisi vardir. Telefon bozuldugunda muhattabin apple degil bunlardir.

  • inaniyorsun bari saygi duy  (04.08.15 21:16:59)
@ inaniyorsun

söylediğiniz şey apple harici markalarda geçerli. apple ürünleri apple store tarafından garantilidir. alırken kutunun altına bakın model numarasının sonunda /TU yazıyorsa 2 yıl apple garantilidir. nereden alırsanız alın. avrupadan alınan iphonelar türkiyede 1 yıl garantili, amerikadan alınan iphonelar ise garantisizdir.
  • mr.goodcat  (05.08.15 00:11:30)
Goodcat,

Ama bunlar oyle demiyor:

tablet.donanimhaber.com
  • inaniyorsun bari saygi duy  (05.08.15 00:23:04)
@inanıyorsun

o mesaj 2013 yılında yazılmış. o zaman apple store yoktu ve garantiye genpa, netcell gibi firmalar bakıyordu. o zaman bu dediğiniz doğru ancak şuanda değişti.
  • mr.goodcat  (05.08.15 07:06:11)
Sattıkları ürünün arkasında durmuyorlar. Servisten ücret iadesi çıkan tabletin ücreti için tüketici hakem heyetine git diyen çalışanları var.

  • huseyno  (05.08.15 15:05:51)
Pupa reseller olarak nasıl sizce? Özellikle satış sonrası problemler yaşanırsa?

  • arnold schwarzeneger  (05.08.15 15:42:50)