320i

sahibinden.com da her gün bir sürü bmw 320i ilanı veriliyor. arabanın tutulmamasından kaynaklı mı? taksitlerin ödenemesinden kaynaklı mı? nedir sizce bunun nedeni?
alacağımdan değil ama hayalini kurmak bile güzel oluyor. ama bu kadar ilanı görünce soğumuyorum değil

Ortalama Yakıt Tüketim
8,2 lt / 100km

  • Frederick Co  (04.08.15 18:49:07)
İstanbul'da 12 litre benzin yakıyor. 100 km= 12x5 tl 60 lira. Büyük rakam.

  • gkn  (04.08.15 18:55:52)
o araçtaki motorun aynısı bende de var. bendeki f20 118i 1.6 motor 170 beygir. araç 1.6 olmasına rağmen çok iyi performans gösteriyor. bu da yakıta yansıyor. o araçla basmadan sürekli 100 km/h hızla gidersen 6 lt'ye kadar düşürebiliyorsun. ben 4.5 lt'yi gördüm mesela aracın kasa olarak hafif olmasından dolayı. trafiği olmayan bir yerde yaşıyorsan o kadar da fazla yakan bir araç değil performansına göre.

  • false pretension  (04.08.15 19:06:10)
birde eklemek istiyorum, bmw 3 serisine yeni 1.5 dizel motor getirecek. satanlar arasında elindekini satıp onu da almak isteyenlerde var.

  • false pretension  (04.08.15 19:07:11)
parasını kuruşu kuruşuna biriktirip, sonra masraflarıının altından kalkamayanlarda var

  • Sskywalkeremre  (04.08.15 19:09:51)
Direksiyonlarinda kronik sorun var diye okumuştum. Çok fazla şikayet vardı servotronik arızası mi neydi. Sırf bu sebepten aracını satan çok kişi vardı forumlarda. Kaymak gibi asfaltta direksiyonu titreyen bir bmw kimse istemez

  • seni sevenleri bir kere uzdun  (04.08.15 19:32:15)
Alıcısı var. Araba değerliyken satıyorlar. Ya da al sat yapıyorlar.

  • intihar etsem de kendime gelsem  (04.08.15 19:37:29)
BMW'de hangi kasa ya da motor olursa olsun servis masrafları yüksek. Bu da bir süre sonra elden çıkarma isteğini kamçılar. Ama hacim de yüksek neticede. Alsan da elinde kalmaz.

  • arnold schwarzeneger  (05.08.15 09:21:21)