güncel, ayrıntılı türkiye yol haritası

otostop ile çıkılan içerisinde kamp etkinliği de bulunan uzun soluklu bir yolculuk için harita lazım, bunlar biyerde satılır mı? ne yapılır? google earth'de elde etmeye mi çalışalım yoksa?

basılı haritayla başa çıkmak bence zor. onun yerine here maps gibi bir uygulama ile offline harita kullanın. süper oluyor.

  • orient blue  (04.08.15 17:28:04)
başka var mı bildiğiniz benzer uygulama?

  • oriolus oriolus  (04.08.15 18:02:51)
Özellikle kamp yapacaksanız yedek olarak kağıt harita almanızda fayda var. Telefonun gps'in şarjı bitebilir, bozulabilir vs. Katlananları değil de kitap şeklinde olanları tavsiye ederim. TR'de satılıyor mu bilmiyorum.

  • 386 dx  (04.08.15 19:01:44)
Ben sadece here maps ve google maps kullanıyorum. İkisi de çok iyi. şarj konusunu da harici şarj cihazlarıyla çözebilirsiniz bence. Telefonu kullanmıyor iken uçak moduna alin, pili çok yavaş azalır boylece.

  • orient blue  (04.08.15 23:55:23)