pahalı hediyeler isteyen kız arkadaş

dolce gabbana linkleri atıp duruyor. ne kadar beğendiğinden bahsediyor elbiseleri. doğum günü hediyem olsun falan filan diyor ara sıra. anlatıyor bişeyler sonra şakaya vuruyor ama belli istiyor yani. kız aşırı zengin bu arada öyle böyle değil. benim ona almamı gerektirecek bi sebep yok. kendisi de gayet alabilir.

yeni sevgili olmaya başladık. bi garip değil mi la?! almasına alırım ama öyle pahalı hediyeler alan birisi olmadım hiç. olmak istemem de. almassam üzülür de ama belli. öyle pahalı, havalı şeyler hoşuna gidiyor. napalır la bu durumda söyleyeyim direk ben almam öyle hediyeler cart curt diye yoksa almaya başlasam mı öyle hediyeler

Ağzıyla hediye isteyenden kaçacaksın.

  • cakabo  (04.08.15 16:46:43)
Gold Digger.

  • angelus  (04.08.15 16:47:50)
Az yesin de .. töbe töbe

Kaç + 1

Zengin olması maddiyatçı olmasına engel değil.
  • pofudus  (04.08.15 16:48:35)
Ben de golddigger demeye gelmiştim de demişler zaten. Ama zaten zenginmiş, öyle yetişmiş olabilir.

  • ron dennis  (04.08.15 16:50:54)
öyle yetişmiştir tamam da belli ki görgüsüz de yetişmiş. hediye istemek de neymiş.

  • devilred  (04.08.15 16:52:50)
İlişki büyük oranda kendin olmaktan vazgeçmeden birlikte olmayı başarabilmek, birlikte değişime de gelişime açık olmak benim görüşümde.

Eğer size kız arkadaşınızın istediği tarzda hediyeler almak garip geliyor ise, anlamsız buluyor iseniz,almaktan imtina edersiniz. kız arkadaşınız da bir süre sonra eminim ki olaylara sizin baktığınız pencereden bakıp neden böyle düşündüğünüzü anlayabilecek, belki de daha makul istekleri olacaktır.

Siz de aynı şekilde, kız arkadaşınızın neden o elbiseyi veya çantayı istediğini anlayabilecek bir bakış açısı geliştirebileceksiniz zamanla. Bana da acayip geliyor pahalı hediyeler isteyen insan varlığı, hatta ve hatta maddiyata bu denli önem veren insan varlığı ama bana garip gelmesi bu insanların sayısında bir azalmaya sebep olmuyor.

Yeni sevgili olduysanız zaten almayın o tarz bir hediye. Bakarsınız güzel gidiyor, seviyor seviliyorsunuz, biliyorsunuz da kız gerçekten istiyor o elbiseyi, sizin için de maddi olarak bir yük oluşturmayacak ise, sürpriz yapabilirsiniz. ama yapmayabilirsiniz de.
sizi seviyor ise zaten sizden gelecek şey ne olursa olsun, beğenecektir.
  • kaymaktutmayansicaksut  (04.08.15 16:54:16)
kalbinin sesini dinle dostum. eğer ki;

-sen de zenginsen,
-şımarık kadınları kaldırabilirim diyorsan,
-hakkıdır isteyecek tabi diyorsan,

istediği hediyeyi al. ama ileride daha büyük hediyeler isteyecek. mesela 5. yılınızda mini cooper isteyecek senden. balayını maldivler de geçirmek isteyecek.

ama sen de bir gariplik sezmişsin. tabi ki garip. ben ağaoğlu nun oğlu olsam bile almazdım. çünkü ilişki yeni başlamış. hele bi dur derler adama.
  • kupigometa  (04.08.15 17:05:13)
gold digger +1

  • psmstc  (04.08.15 17:18:57)
şutla başkan. böyle başlarsa daha da azıtır.

  • mermize  (04.08.15 17:23:54)
Kaç yaşındasınız? Eğer 20'li yaşlarının başındaysa ve ekonomik durumu açısından aslında o kadar pahalı değilse normal olmasa da kabul edilebilir bir davranış. Ama -mesela- 30'a yaklaşmışsanız falan olmaz bence.

  • nuka cola  (04.08.15 17:25:42)
@nuka 20'lirin başı

AMA

onlar kadar zengin değiliz biz hhıaaaammıınaaaa
karşılayamam böyle olursa hep
  • mhmtt  (04.08.15 17:36:57)
@Nick The Chopper ben de yurt dışındayım karşim, kız türk değil.

  • mhmtt  (04.08.15 19:37:09)
Gold digger +1

  • chitosan  (04.08.15 21:36:50)
Zengin kızı gold diggerlar da var.

  • arnold schwarzeneger  (05.08.15 09:32:39)
sen manyak misin? ozur dilerim ama parayi bu kadar seven birisiyle olmak galiba cok zor olsa gerek.

  • spoiled spoiler  (05.08.15 09:38:44)
zengin olması gold digger olmayacağı anlamına gelmiyor genleri digger seni yolarak huzur bulacak

  • basond  (05.08.15 13:00:17)
Gold digger +2

  • masa penisi  (05.08.15 13:05:23)
abi bence kız alışmış onlara senin pahalı dediğin şeyler onun standartı ondan onları atıyor olabilir. ha bişeyler atıp bunları hediye olarak alsana demesi olmamış ama senden bişeyler bekliyor. yine ona değer verdiğini gösteren bişey yap. gold digger demek için biraz erken diyorum.

  • error522  (05.08.15 13:07:15 ~ 13:07:41)
sevgilin kekoymuş

  • yalnizliktan devren kiralik  (08.08.15 20:26:29)