[]

arac kiralama

ir hafta arac kiralamak istiyorum

istanbul, hangi firmalar onerirsiniz, denediginiz memnun kaldiginiz?

bir de nelere dikkat edeyim kiralarken?

 
Senet yapıyolar. Parayı ödeyince de senedi hemen vermiyolar. Ceza gelebilir diye biraz bekletiyorlar. Senedi almayı unutma senet isterlerse.


  • otonom  (03.08.15 23:14:22) 
rent go.


  • colg fusion  (03.08.15 23:16:28) 
Kurumsal yerden kirala avis, hertz, enterprise gibi. Başın ağrımasın sonra. Mahalle rentacarcılardan uzak dur.


  • kelepir  (03.08.15 23:16:49) 
@kelepir +1

Sakın öyle senet talep eden yerlerden kiralama. Arkadaşın saydığı firmalardan Avis ve Enterprise'ı denedim gayet güzel. Budget da fena değil. Arabanın son bakım kartlarına kadar görebiliyorsun bu firmaların hepsinde aracı kiralamadan.

Ve son olarak kesinlikle kasko durumunu sor. Alkollü olmadığın sürece her türlü kaza durumunu karşılayan kaskoyu bazısı direk veriyor bazısı 40 TL fark alıyor. Bunlara dikkat.

İyi yolculuklar.
  • m3mphis  (03.08.15 23:50:53) 
Sixt, Europcar, Budget, Avis, Hertz, Enterprise gibi yerlerden kirala. "Arabayı suç bende olacak şekilde perte çıkarırsam ne olacak"sorusunu sor. Sıkıntı yok. Senete falan bağlama sakın.


  • roket adam  (04.08.15 08:49:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.