[]

stuttgart'ta kalacak yer sorunsali

Bu donem stuttgart unisinde y.lisansa baslayacak olan erkek arkadasim, biraz gec kaldigindan mi nedir, kalicak yer sikintisi yasiyor, ekimde okul baslayacak, kimse de anladigim kadariyla yuzyuzre gorusmedigi biriyle ayni evde kalmak istemiyor, yurttan da ses cikmadi.

Olay su kiralik oda ariyoruz, ya kisa sureligine baska bir yer bulana kadar oraya gidince ya da anlasilirsa uzun sure. Tanidiklariniz varsa orda yasayan onlara haber edebilirseniz mutesekkir olurum.


 
tanidigim yok da airbnb veya hostel yapsin ilk bir hafta 10 gun. turkiyeden agri buldugu pek ideal olmayabilir. oraya gidince daha rahat gorur bulur.


  • hot potato  (03.08.15 18:44:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.