Bana mesaj attırmayın !

Kız arkadaşım master için benden uzakta bir şehre gidiyor doktorasını da orada yapıp hayatına muhtemelen orada devam edecekmiş.Beni sattı :( 2,5 yıllık emekler oldu sanaaa çööööp. Kızı seviyorum kız da sevdiğini söylüyor ama gözden ırak gönülden ırak bir an önce bitirmek istiyorum. Şu ana kadar 4-5 kez watsapptan engelledim rehberden sildim ama olmuyor bişekilde geri dönüyorum bir daha mesaj atmak istemiyorum bana mesaj attırmayın yardımcı olun :( .

Ha, zaten bitecek bu tünelin sonu karanlık *
En adice nasıl bitirebilirim siz napardınız ?
Yani öyle bişey olsun ki içine otursun istiyorum hayallerin katilinin

mesaj atarsan dünyanın en ezik adamısın. bunu bilmen yeterli olur belki. olmazsa da topsun

  • dafuq  (03.08.15 16:48:58)
kiz hakli ki, ben olsam ben de oyle yapardim.

kizin ve ailesinin 16 yilini adadigi egitim hayati varken, senin 2.5 yilinin ne onemi var? iliskinin acisini cekemeyeceksen de baslamayacaksin arkadas. her iliskide yasanir bu.

ama diger yandan, gelecege yonelik planlarinda senden bahsetmemesi zaten senden ayrilmak istemesinin bir kaniti. yani doktorayi orada yapacagini ne biliyor amk? kizin seni sevdigi yalan, uzak mesafe iliskisi filan kasma.
  • inaniyorsun bari saygi duy  (03.08.15 16:50:32)
eziklik yapıyorsun. kimseye kendini ezdirme, kimseye hak etmediği bir değer verme.

  • fayfim  (03.08.15 16:58:19)
doktorayı orada yapacak çünkü o alanda çalışan çok az üniversite var.
hazır masterda çevresine kendini göstermişken doktorayı da orada bitirmek istiyor.

gelecek planlarında benden bahsediyordu mesele de o
hayallerin katili diye boşuna demiyoruz :(
  • losev bagiscisi  (03.08.15 16:58:43 ~ 17:00:11)
Çok pis trollüyorsun gibi geliyor yalan yok. Nickine bakmadan yaptım bu yorumu merak etme objektifim yani.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (03.08.15 17:00:11)
Yahu altı tepesi başka bir şehirde eğitimine devam edip oraya yerleşmeye kalkmış, ne biliyorsun seni istemediğini? Bencilce bir davranış oluyor bu yaptığın. Ben olsaydım ve sevdiğim kız bunu yapsa kesin giderdim yanına, orada iş, ev falan bulmaya çalışırdım. Ama anladığım kadarıyla sen kendin bırakmak istiyormuşsun da, bahane arıyormuşsun gibi geliyor. Yani uzatmanın alemi yok, direkt bitir; hem sen kurtul, hem kızcağız. Muhtemelen her halükarda içine oturacak.

  • d max  (03.08.15 17:37:19)
buyu.

  • ateistanbul  (03.08.15 18:32:21)
kusura bakma ama senin gibi insanlar sevmemeli hocam. 2-3 gün önce gönül işleri kısmında açtığım "2,5 yıllık ilişki ve kızın garip tavırları" başlığına bi bak.

olm siz sevmiyosunuz lan! "kız olsun da boşluğum dolsun bana yeter" diyosunuz. ayıp gerçekten.

sen de git oraya! çok çok uzak neresi olabilir? 2 haftada bir git ama git. sevdiğini söylüyosun. inanmıyorum gerçi ama.

ben 2 yıl başka şehirde kaldım. ayda 2-3 gün görmeye gidiyodum. güven, sevgi, hoşgörü, anlayış lazım size.

bi de en adice nasıl bitiririm demişsin ya hayret bişey :D

kıza bi de katil diyosun ya, olm bencil misin sen? eğitimi için gitmiş. goy goy mu yapacak?

seven adam her şeyi yapar. (kendini harcatmadığı müddetçe)

bence aç bi 'kader' izle. gör bekir abimizin neler yaptığını. :))
  • kupigometa  (03.08.15 18:35:46 ~ 18:38:51)
abi ben ya burada okursun ya da oraya gidip beni kaybedersin dedim
o da onu seçti

askere gitsen beklemem seni kusura bakma diyen kızdan ne beklersin ki
2,5 yıllık ilişki evet ama kız anormalleşti bu master olayından sonra ne bok yiyim ben
  • losev bagiscisi  (03.08.15 18:40:22)
niye karşısında erkek görmemiş diyorsun kardeş?

  • losev bagiscisi  (03.08.15 19:05:02)
dude ye bakma ya hahahahha :)) kendisi tıfıldır

önceki gün ağzıma etti. tespitleri genelde tutar. erkeklerle sorunları olsa da iyidir :D
  • kupigometa  (03.08.15 19:09:53)
gerçekten seven insanlar; karşılıklı hayatlarına yön verir, hatta evlilik planı yaparak işi ciddiyete döker. Sizde böyle bir adım yok ikinizde birbirinizi kandırmışşınız üzgünüm...

  • Fritz-X  (03.08.15 19:37:38)
mesaj attım bana geldi seviştik.
durum değişmedi :((

  • losev bagiscisi  (04.08.15 00:48:16)
Açıkça "Bu hareketin ayrılık talebidir benim gözümde de" ve bitir.
Bu kadar basit

  • turkuaz  (04.08.15 10:31:27)
Tünelin sonunun karanlık olduğunu biliyorsan keseceksin kanayan parmağı başka çaresi yok.

  • victum  (04.08.15 10:57:04)
"En adice nasıl bitirebilirim siz napardınız ?
Yani öyle bişey olsun ki içine otursun istiyorum hayallerin katilinin"

bu nasıl sevgi lan?
  • gokhan atestepe  (05.08.15 15:57:50)