[]

Mahalleden arkadaşlar kitabı gibi eğlenceli kitaplar

tavsiye eder misiniz? Bol bol güldüren, neşelendiren bişiler lazım..
 
onur gökşen'in bizim de renkli televizyonumuz vardı da aynı tarz, hatta ben daha çok beğenmiştim.


  • orange coffee  (03.08.15 12:18:13 ~ 12:18:23) 
otostop sırasında tanıştığım biri "akacak mecra bulamadım"ı öve öve bitiremedi, gülmekten yarıldım altıma sıçtım mutlaka oku falan demişti. alışveriş listesine ekledim ama henüz almadım. hakkında az yorum var, olanlarda kitabın eğlenceli ve komik olduğundan bahsediyor. zaten ince ve ucuz bir kitap, deneyebilirsin belki.


  • tolga asp  (03.08.15 12:21:37) 
angutyus'un bir apaçi masalı serisini de tavsiye ederim denk olarak.


  • nutellamsi gibi  (03.08.15 13:01:25) 
Emrah serbest erken kaybedenler, alper caniguz un kitaplari tarz olarak yakin.


  • solenkol  (03.08.15 13:50:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.