Fix You?

Fix You sizce de üzücü bir şarkı mı, yoksa benim hormonlar gitmiş mi?

Coldplay'den bahsediyorsak huzunlu bir sarki elbette.

  • f_d  (03.08.15 01:23:00)
When you try your best, but you don't succeed
When you get what you want, but not what you need
Diyen şarkıdan bahsediyoruz, pek de neşeli değil yani,
  • a perfect lie  (03.08.15 01:27:50)
lights will guide you home
and ignite your bones
and i will try to fix you...

bunu birisi bana söylese mutlu olurdum. bu mutluluk ise şey kaynaklı, diyor ya hani 'seni iyileştirmeye çalışacağım'; demek ki bir yerlerde bozulmuşsun, seni birileri ya da bir şeyler kötü yapmış. ve bir adam/kadın çıkıp gelip bunu diyor sana. seni düzeltmeye çalışacağım...

umut verici. ama üzücü de bir yandan. f_d'ye de katılmak elzem bir yerde.
  • mermize  (03.08.15 08:41:44 ~ 08:42:20)
beni her zaman ağlatır. ama bu duyguyu "üzücü" olarak nitelendirmem. daha karışık tanımlayamadım.

  • josephinebrunsvik  (03.08.15 11:13:27)
moduma göre değişiyor. gerçi coldplayde canlı performanslarında bazen hüzünlü bazen neşeli çalıyorlar bana göre şarkıyı.

  • bigcaptain  (04.08.15 15:25:20)
çok hüzünlü bence ama bazen duygulandırmadığı da oluyor. dinlenilen an da çok önemli.

  • vacigok  (04.08.15 20:00:00)