FM 2005 / FM 2006 / CM 01-02

Arkadaşlar yeni nesil manager oyunlarından keyif alamıyorum,favorim her zaman bu oyunlardır. Bildiğiniz temiz link var mı? bir indirsekte oynasak. Zamanında cd vardı hepsinin kayboldu. Allahını seven link versin...

neden keyif almıyorsun dostum? bildiğin baba gibi simülasyon işte.

  • losev bagiscisi  (02.08.15 18:06:23)
Gerçekten bilmiyorum. Baya da oynadım ama yok bunlar haricinden keyif alamıyorum. Hele Cm 01/02. Tsikalgo,nikiforenko ahh ahh:)

  • odinin sakali  (02.08.15 18:11:20)
mateja kezman için ne paralar döktüm fenere gelsin diye geldi de noldu kezman oldu kejman

  • losev bagiscisi  (02.08.15 18:13:28)
fm 2006'da iyidir müdür :)

  • odinin sakali  (02.08.15 18:19:24)
seed-leech durumuna bakmadım ama şu linkte eeeeen altta torrent şeysi var, buradaki oyunlar sağlam çıkıyor genelde ben hiç sorun yaşamadım şu ana kadar,

www.fulltorrent.org

ben de dün açtığım duyuru sonrasında gaza geldim, fm 2015'ten nefret ettiğim için fm 14'ü kurdum. fantezi yapacaktım kazakistan ikinci liginden takım alıp sugar daddy'yle. ama editör beyaz ekranlı falan böyle saçmasapan bir şey oldu, bir türlü ayarlayamadım. ayrıca ayarlanması gereken çok şey var, sadece sugar daddy değil. takım adlarının değişmesi lazım. ırtiş'i irtysh yazmışlar ama yedisu'yu jetysu diye yazmışlar. e ingilizce oynuyoz bu oyunu, niye romanizasyonu türkçeye göre yapıyosun. zhetysu olması lazım. bissürü takımın adı yanlış, eksik vesaire. onları düzeltmeden oynamak da istemiyorum.

ben de mi senin gibi fm 05'e kadar gitsem ya. editörü falan çalışan sağlam ve eski bi fm varsa ben de linklerinize talibim. ama onlarda da kazakistan yok aq. allah belanı versin sega gibi, bi doğru dürüst yapaydın da şu oyunu parasını verip oynayaydık. 2016 güzel olur umarım. YETER. 2 SENE OLDU FM'SİZİM. YETER. OTUZBİR ÇEKMEKTEN ÇILDIRDIM.
  • der meister  (02.08.15 18:22:05 ~ 18:25:36)
fm15 oynuyorum nesini beğenmediniz

  • losev bagiscisi  (02.08.15 18:25:48 ~ 18:26:20)
alakası yok sağtıkla özellikler de eski sürümde çalıştır de.

  • losev bagiscisi  (02.08.15 18:36:07)