Deodorant

hangi deodorant?

(Erkek)

her deodorant sorusuna aynı yanıtı veriyorum, yine vereyim. hangi parfümü kullanıyorsanız onun deodorantını kullanın. eğer dolce gabbana parfüm sıkıp nivea deodorant sıkarsanız olmaz, terlediğiniz zaman deodorantın kokusu 200 liralık parfümünüzü bastırır, boşa para bayılmış olursunuz parfüme, ayrıca iki koku birbirine karışınca saçmasapan bir koku çıkar ortaya.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.08.15 12:48:42)
Yanlız ben parfüm kullanmıyorum :)

Nivea'nın kıytırık bi deodorantını kullandım en son ve beğenmedim. Su gibi birşeydi. Bir işe yaradı mı bilmiyorum.

Buna istinaden kullanılan tavsiye edilebilecek bir şey vardır diyerekten duyuru açtım.

Sizin de herkesi 200 liralık parfüm kullanıyor önyargınız ilginç geldi bana.
  • xiii  (02.08.15 13:01:09)
Parfüm kullanmıyorsan, axe'in falan kokuları güzel, onları deneyebilirsin.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (02.08.15 13:06:35)
caldion classic

"geçmişten günümüze..."
  • taklayamigeldiklan  (02.08.15 13:19:44)
Deotak al arkana bakma.

  • halitkin  (02.08.15 16:09:28)
bu sıcakta parfüm kullanılmaz. günde 3 kere duşa giriyorum.

giydiğim tişört 2 saat içinde sırılsıklam oluyor ne parfümü?

ön yargıları yıkın.

ayrıca ter anında kokmaz. günde 2-3 sefer duşa giren birinin deodorantlara ihtiyacı yok bu mevsimde
  • kosun lan mevzu var  (02.08.15 16:16:20)