Traş makinesi önerileriniz

Merhaba arkadaşlar,

İşe başlama sebebiyle artık hergün traş olmak zorundayım. Sürekli jilet vurmak istemediğimden güzel bir traş makinesi almaya karar verdim. Kullandığınız ve memnun olduğunuz veya araştırıp almak istediğiniz ürün tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim

dönüp dolaşıp jilete geleceksin...boşver heves onlar :)

  • gkhT  (01.08.15 11:11:19)
rq1275 kullanıyorum, ama bir üst serisi daha çıktı.

  • ucan spagetticanavari  (01.08.15 11:20:26 ~ 11:20:51)
Merhaba,
2 markanın dışına çıkmanı tavsiye etmem (Braun ve Philips)
Braun alacaksan en az seri 5 olmalı. Karşılayabiliyorsan seri 7 al geç.
Daha önce philips de kullandım. Onun traş tekniği farklı.
Ben bu yazıdan çok faydalandım. Tavsiye ederim.
www.paupersdime.com
Geçen hafta Hepsiburada.com sayesinde Barun 790c'yi %50Ye yakın indirimle aldım. İndirim sürüyor.
www.hepsiburada.com
Kolay gelsin.
  • eccocan  (01.08.15 11:23:21)
@gkht 25 yaşındayım yalnızca 2-3 defa jilet vurmak zorunda kaldım desem yine de heves mi diyeceksin ? :)

  • kafka  (01.08.15 11:24:13)
@kafka şaka bi yana ben o sinek kaydı hissini sevdiğimden herhalde hiç bi makineye alışamadım...

ama bildiğim kadarıyla bende @eccocan +1 diyorum hele ki yan sanayi saçma markalardan kesinlikle uzak dur
  • gkhT  (01.08.15 11:35:38)
gkhT rq1275 sakalı kaldırıp çekip kesiyor. tıraş bıçağından daha iyi, daha iyi olmasa da en az o kadar iyi bence performansı...

  • ucan spagetticanavari  (01.08.15 12:42:33)
@eccocan çok teşekkürler. Ben daha önce şu üç yuvarlak başlılardan kullanıp memnun kalmamıştım, düz baş daha çok işimi görüyor. Philips Multigroom Pro QG3380 sipariş ettim media markt'ta 250tl civarlarında olmasına rağmen hepsiburada'dan 158 tl sipariş verdim, çok teşekkürler tekrardan

  • kafka  (01.08.15 12:53:49)